Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Theestoof
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse mahonie theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 41 x 35 cm. In goede staat.

Telescoop-kijker
Resultaat: 45 EUR

Messing met leder beklede telescoop-kijker. 20e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

3x Tabaksdozen
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke tabaksdozen. 19e Eeuw. Messing en tin met bewerking. Eén maal gravure 's-Gravenhage. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Beschilderd miniatuurkastje
Resultaat: 40 EUR

Oosters handbeschilderd houten kastje met figuren decor. Twee deurtjes en vijf lades. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 20 x 13 cm. In goede staat.

3x Divers 19e eeuws antiek
Resultaat: 80 EUR

Drie maal 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Bronzen inktpot op marmeren basement. Ebbenhouten zwavelstokjeshouder met been + zilveren hengsel. Pijpcomfoor met messing/noten. Afmeting: 13 - 15 cm. In g...

Verdeelschaal op dienblad
Resultaat: 30 EUR

Kristallen verdeelschaal met dekseldoos op plated dienblad. Enkele chips. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x Ø 32 cm. In goede staat.

3x Antieke strijkijzers
Resultaat: 35 EUR

Drie antieke messing strijkijzers (voor kolen). Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Mahonie theestoof
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 49 x Ø 31 cm. In goede staat.

Beddenpan
Resultaat: 50 EUR

Antieke kopergedreven beddepan met I.H.S. Circa 1800. Afmeting: 111 cm. In goede staat.

2 Dozen divers
Resultaat: 45 EUR

Twee dozen divers oud/antiek. Onder andere: aardewerk, Delfts, Makkum, porselein et cetera. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

2x Typemachines
Resultaat: 70 EUR

Twee typemachines. 20e Eeuw. Waarvan één Continental rekentypemachine. En typemachine Everest Italië. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.

Bakelieten telefoon
Resultaat: 50 EUR

Telefoon met messing en bakeliet. Midden 20e eeuw. Afmeting: 15 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Grote schemerlamp
Resultaat: 40 EUR

Grote terracotta bronskleurige tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 60 cm. In goede staat.

Lot tin (10x)
Resultaat: 110 EUR

Tien delen antiek tin. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Drie kruiken, inktpot, carbidlamp, tinnen borden en warmhouder. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.

Ketel + stoof
Startprijs 40 EUR

Antieke messing theeketel met origineel comfoor + porseleinen handvatten. Circa 1880. Afmeting: 35 x Ø 25 cm. In goede staat.

2x Kruideniersscheppen
Resultaat: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen kruideniersscheppen met noten handvatten. Afmeting: 44 - 46 cm. In goede staat.

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan met messing leeuwenkoppen. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

3x Anteke fotolijsten
Resultaat: 50 EUR

Drie diverse antieke fotolijsten. 1x Messing verguld, 19e eeuw. 1x Messing vernikkeld met kruis en gravure, 19e eeuw. 1x Brons, historisme met putti, circa 1880. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Antiek plated visbestek in cassette
Resultaat: 40 EUR

Antiek plated visbestek in mahoniehouten cassette en ivoor imitatie heffen. Afmeting: 7 x 35 x 25 cm. In goede staat.

Antieke dirigentstok, 1897
Resultaat: 120 EUR

Antieke dirigentstok in foedraal. Fraaie dirigentstok met ivoor en ebbenhout, voorzien van een zilveren applique met gravure: Souvenir A.D.V.E.N.D.O. Bloemendaal, 1897. Voorzien van witmetalen uiteind...

3x Tabakspotten
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Hollandse Biedermeier tabakspotten, onder andere iepenhout en noten. Circa 1850. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.

2x Kandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee grote houten staande wit gelakte kaarskandelaren in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.

Hanglamp
Resultaat: 130 EUR

Vergulde vier-lichts messing hanglamp met originele glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Louis Seize-stijl. Afmeting: 65 x ø 45 cm. In goede staat.

2x Duitse verzamelbundels
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse verzamelbundels Duitse Illustrierte Zeitung. Leipzig und Berlin. Circa 1890 - 1900. Mooi tijdsbeeld met vele illustraties uit die tijd. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.