Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Delftse dekselvazen 6054
2x Delftse dekselvazen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Delftse dekselvazen, 18e eeuw 6056
2x Delftse dekselvazen, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4x Delftse borden, 18e eeuw 6057
4x Delftse borden, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3x Delftse borden 6100
3x Delftse borden

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Paar vergulde vazen, 1900 6203
Paar vergulde vazen, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot antieke wandtegels 6180
Lot antieke wandtegels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Porseleinen Napoleon set 6129
Porseleinen Napoleon set

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antiek Majolica tafelstuk 6000
Antiek Majolica tafelstuk

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hutschenreuther paard 6038
Hutschenreuther paard

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Duitse dekselvazen 6041
2x Duitse dekselvazen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Porseleinen figuur 6083
Porseleinen figuur

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Franse schaal 6011
Antieke Franse schaal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Italiaanse Capodimonte bloempot 6175
Italiaanse Capodimonte bloempot

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuws Delfts kaststel 6051
18e Eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Porseleinen beeld 6043
Porseleinen beeld

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hutschenreuther dekselschaal 6044
Hutschenreuther dekselschaal

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Albast plaquette in lijst 6220
Albast plaquette in lijst

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Fayence Hanau, 18e eeuw 6031
2x Fayence Hanau, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Verzameling Franklin Mint éénhoorns 6094
Verzameling Franklin Mint éénhoorns

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
11x Paarden/éénhoorns 6095
11x Paarden/éénhoorns

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Jardiniere 6143
Jardiniere

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke jardiniere, 1910 6025
Antieke jardiniere, 1910

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Majolica bloempot, 1900 6033
Antieke Majolica bloempot, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse vaas, 1840 6035
Franse vaas, 1840

Resultaat:

100 EUR