Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Cakevormen + oliekruik (3x) 6147
Cakevormen + oliekruik (3x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Duitse vazen 6178
2x Duitse vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schotel 6206
18e Eeuwse Delftse schotel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot antiek Petrus Regout serviesgoed 6221
Lot antiek Petrus Regout serviesgoed

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x 6-Pas tegeltableau 6065
2x 6-Pas tegeltableau

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
8x 17e - 18e Eeuwse Hollandse tegels 6071
8x 17e - 18e Eeuwse Hollandse tegels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porseleinen beeldje 6079
Porseleinen beeldje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Rosenthal figuur 6124
Rosenthal figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek Weens porseleinen figuur 6131
Antiek Weens porseleinen figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
10x Goebel figuren, Haasjes 6156
10x Goebel figuren, Haasjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
12x Goebel figuren, Haasjes 6159
12x Goebel figuren, Haasjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Hummel 6162
2x Hummel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Villeroy & Boch bloempotten, 1910 6181
2x Villeroy & Boch bloempotten, 1910

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Diverse schotels 6186
4x Diverse schotels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Keramieken figuren 6191
3x Keramieken figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porseleinen figurengroep 6122
Porseleinen figurengroep

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3 Delen aardewerk 6134
3 Delen aardewerk

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Art Deco-stijl vazen 6187
2x Art Deco-stijl vazen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Duits Meissen porselein 6026
2x Duits Meissen porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hummel figuur 6088
Hummel figuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Delfts Fayence 6105
2x Delfts Fayence

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
7x Divers (Duits) porselein 6106
7x Divers (Duits) porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude porseleinen figurengroep 6119
Oude porseleinen figurengroep

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees kaststel 6127
Chinees kaststel

Resultaat:

40 EUR