Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese Familie Rose pot 7042
Chinese Familie Rose pot

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Familie Rose bord 7049
Familie Rose bord

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese schaal 7095
Chinese schaal

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7124
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese vierkante celadon vaas 7348
Chinese vierkante celadon vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 7010
2x Chinese vazen

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas 7151
Chinese pijpvaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese rolvaas 7152
Chinese rolvaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi kom 7193
Chinese Kang Xi kom

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese drakenschaal 7201
Chinese drakenschaal

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese kom 7233
Chinese kom

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas 7299
Chinese maanvaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Blauwe draken vaas met goud decor 7335
Blauwe draken vaas met goud decor

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7344
Chinese vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 22,6 cm. 7406
Chinees Familie Rose bord Ø 22,6 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Grote Chinese dekselvaas 7414
Grote Chinese dekselvaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese vaas 7004
17e Eeuwse Chinese vaas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Paar penselen vazen 7336
Paar penselen vazen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas 7354
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinees bord met familiewapen 7419
Chinees bord met familiewapen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Grote Chinese drakenvaas 7465
Grote Chinese drakenvaas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese pot met oren 7470
Chinese pot met oren

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Japans ivoren figuur 7507
Japans ivoren figuur

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
4x Chinese kop + schotels 7019
4x Chinese kop + schotels

Resultaat:

600 EUR