Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen
Resultaat: 60 EUR

August Voigt-Fölger. 1836 - 1918. Herder met zijn schapen. Gemengde techniek op papier. Geen lijst. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 67 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelij, Mediterraans havengezicht
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Mediterraanse kustplaats met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Vissersboten aan de kade
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Vissersboten aan de kade. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 50 cm In goede staat.

3x Antieke 18e eeuwse gravures
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke 18e eeuwse gravures. Johannes Luyken. Bijbels. Bestaande uit: Korah, Dathan en Abiram gestraft. Joseph verkoopt koorn aan zijn broers. De ontmoeting van Jacob en Joseph (verkleuring). Gra...

G. van Vliet, Hollands havengezicht met schepen
Resultaat: 70 EUR

Ger van Vliet. Circa 1930. Hollands havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling
Resultaat: 90 EUR

Willem van den Berg, 1925. 1886 - 1970. Bijbelse voorstelling. Ets op papier. Afmeting: H 34 x B 34 cm. In goede staat.

2x Gravures
Startprijs 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse handingekleurde gravures met krab en kreeftsoorten. Bernard Fecit, Martinet del 1725 - 1804. Afmeting: H 37 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met bomen
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met bomen. Met gave zwarte lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

F. Hoos, Oude haven Enkhuizen
Resultaat: 50 EUR

Frans Hoos. 1884 - 1966. Oude haven Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boerderij met rieten dak en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 28 cm. In goede staat.

C.J. van der Aa, Twents wintergezicht
Resultaat: 70 EUR

C.J. van der Aa. 1883 - 1950 Enschede. Twents wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 39 cm. In goede staat.

Hollandse School, Stadsgezicht met figuren
Resultaat: 50 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.

J.W. Pieneman, Biddende vrouw
Resultaat: 225 EUR

Jan Willem Pieneman. 1779 - 1853. Biddende vrouw. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Gezicht op dorp
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1934. Gezicht op Duits of Frans dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Monogram J.S., Heren portret
Resultaat: 120 EUR

Monogram J.S. Heren portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.

W. Kerlingen, Stilleven met fruit
Resultaat: 70 EUR

W. Kerlingen. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Naar oud voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Monogram C.W., Fotograaf met dame op stoel
Resultaat: 90 EUR

Monogram C.W. '94. Fotograaf met dame op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Pendant, portretten
Resultaat: 50 EUR

Twee kleine ovale schilderijtjes. 20e Eeuw. Portret jongen en meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.

T. Moes, Zonnebloemen op vaas
Resultaat: 120 EUR

Gesigneerd Tilly Moes. Circa 1950. Zonnebloemen op vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.

J.H. Coster, Stilleven met fruit etc.
Resultaat: 50 EUR

J.H. Coster. Almelo. 1846 - 1920. Stilleven met fruit, kruik en roemer. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.

Gerhard Morgenstjerne Munthe, Platbodem
Resultaat: 400 EUR

Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe. 1914. 1875 - 1927. Platbodem in vaart met figuur in landschap met windmolen en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.

W.G. Hofker, Bierwagen langs de Amstel
Resultaat: 100 EUR

W.G. Hofker. 1902 - 1981. Bierwagen langs de Amstel. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 44 cm. In goede staat.

Miniatuur, Hollands wintergezicht
Resultaat: 60 EUR

Miniatuur schilderij. Circa 1880. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 12 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar
Resultaat: 60 EUR

P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Zandpad met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 36 cm. In goede staat.