Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse naaldenkoker 117
18e Eeuwse naaldenkoker

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden vingerhoed 28
Gouden vingerhoed

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee antieke zilveren kandelaars 13
Twee antieke zilveren kandelaars

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zilveren nootmuskaat rasp 7
Zilveren nootmuskaat rasp

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren tasbeugel met rokhaak 315
Zilveren tasbeugel met rokhaak

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
7 Zilveren miniaturen 197
7 Zilveren miniaturen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Cassette met zilveren viscouvert, 6 persoons 46
Cassette met zilveren viscouvert, 6 persoons

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren servies 23
Zilveren servies

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren inktstel 5
Zilveren inktstel

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Zilveren roomkan 316
Zilveren roomkan

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Fries zilveren zakmes, 1810 270
Fries zilveren zakmes, 1810

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren geboortelepel 253
Zilveren geboortelepel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot zilver 251
Lot zilver

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Antieke zilveren vorken 219
3 Antieke zilveren vorken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Zilveren opscheplepels 214
3 Zilveren opscheplepels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot met zilveren lepeltjes en een couvert 213
Lot met zilveren lepeltjes en een couvert

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren spiegel 177
Zilveren spiegel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Zilveren lepels 172
2x Zilveren lepels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren sierpot 165
Zilveren sierpot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren sloten 145
Bijbel met zilveren sloten

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2 Wandelstokken met zilverwerk 92
2 Wandelstokken met zilverwerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot zilver bestek 81
Lot zilver bestek

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Zilveren geboortelepel 75
Zilveren geboortelepel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren dekseldoos 48
Zilveren dekseldoos

Resultaat:

110 EUR