Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 38,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met medaillons en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Bodemmerk. Afmeting: 22 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met figuren in landschap decor en zes tekens Kang Xy bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi vaas met ruiters in landschap decor en zilveren bovenrand. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Ducai penselenpot met kostbaarheden decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren rozenwater sprenkelaar, 950/000. Sprenkelaar op ronde voet versierd met verfijnde florale gravures en gedreven acanthusbladeren en krullen. De sprenkelaar is voorzien van een afsch...
Constant Artz. 1870 - 1951. Eenden familie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Antieke Engelse geëboniseerde Bracketklok met snek en messing beslag. Circa 1890. Gesigneerd Skiba Oundle. Met achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Twee Chinese Familie Rose kommen met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vijf grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met landschap decor. Eén kom heeft haarlijnen, verder goed. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Aparte Chinees porseleinen wierookbrander met Foo-honden koppen + bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 16 cm. In goede staat.
Japanse ivoren gegraveerde dolk met erotisch lemmet in fallus vorm. Erotische voorstellingen op schede. Gesigneerd. omstreeks 1920 met certificaat . Afmeting: 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten pander schouwopbouw met kandelaren, snijwerk en olieverf schilderij. Gesigneerd. Afmeting: 200 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Witgouden oorringen, 750/000, met diamant. Fijn klapcreolen in V-vorm aan de voorzijde bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal 26, 0,40ct. breedte 2,7mm. lengte 23mm. ca 4,3 gram. Winkelverkoopp...
Jan Burssens, 1966. 1925 - 2002. Abstracte compositie met zandtechniek. Acryl op linnen. Afmeting: H 75 x B 110 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Hollands Louis Seize kabinet met amforavaas, snijwerk en klauwpoten. Origineel verguld bronzen beslag. Ongerestaureerde originele staat. moet wel verlijmd worden Afmeting: 250 ...
Fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal decor. In de kleuren; lichtblauw, creme, zwart, bruin et cetera. Nain met zijde. Afmeting: 201 x 129 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met Familie Rose decor. Floraal. Eén vaas goed. Eén vaas oudere restauratie. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met diverse fruit decors. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinese terracotta dekseldoos met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 13 x Ø 25 cm. In goede staat.