Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan Altink, Winschoterdiep
Resultaat: 60 EUR

Jan Altink. 1885 - 1971. Winschoterdiep. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.

Hoshyar Rasheed, Abstract
Resultaat: 60 EUR

Hoshyar Rasheed (Irak). Titel: Trujillo. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

19e Eeuwse lithografie, Figuren in interieur
Resultaat: 55 EUR

19e Eeuwse lithografie in Rococo lijst. Figuren in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In redelijk/goede staat.

H. van Langen, Boerin bij haard
Resultaat: 50 EUR

H. van Langen. 1874 - 1964. Boerin bij haard. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

A. Sokolov, Paardenkar bij blokhut
Resultaat: 50 EUR

A. Sokolov. 1992. Russische School. Paardenkar bij blokhut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.

C. Zelo, Landschap met landarbeiders
Resultaat: 50 EUR

C. Zelo. Hongaarse of Roemeense School. Landschap met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Herman Krug, Stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

Herman Krug. Duitse School. Circa 1900. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel (linnen op karton). Afmeting: H 37 x B 28 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twentse boerderij met boerin bij wastobbe
Resultaat: 50 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Twentse boerderij met boerin bij wastobbe. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

A. v.d. Poll, Man met warme drank
Resultaat: 50 EUR

A. v.d. Poll. Circa 1930. Man met warme drank. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

L. Brauer, Duitse man met hoofdbedekking
Resultaat: 50 EUR

L. Brauer. Duitse School. München. Circa 1900. Duitse man met hoofdbedekking. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 12 cm. In goede staat.

Darius Gunneweg, Bloemen met insekten
Resultaat: 50 EUR

Darius Gunneweg. 1943 - . Bloemen met insecten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

H. Schallenberg, Vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

H. Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Bosgezicht met boerenhuis
Resultaat: 50 EUR

B.H. Bolink. 1876 - 1950 Enschede. Bosgezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met herderin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.

Walraven, Landschap met herder en schapen
Resultaat: 50 EUR

Walraven. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met herder en zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht
Resultaat: 50 EUR

Naar Louis Apol. Circa 1900. Hollands wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.

P. Peters, Hollands wintergezicht
Resultaat: 50 EUR

P. Peters. Circa 1900. Hollands wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

Jos van Dijk, Molen aan de vaart
Resultaat: 50 EUR

J. van Dijk. Circa 1950. Hollands riviergezicht met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Strandgezicht met platbodems en figuren
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Strandgezicht met platbodems en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

M. Ohlquist, Bosven
Resultaat: 40 EUR

Mathé Ohlquist. 20e Eeuw. Bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

2x J.A.Smit., Mokum Red + a Bellona
Resultaat: 40 EUR

2x J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Eén maal lithografie nr. 221/250, Mokum Red, 1994. Eén maal lithografie nr. 174/250, a Bellona, 1999. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.

Monogram W.B., Pratende dames
Resultaat: 40 EUR

Monogram W.B. 1948. Hollandse School. Pratende dames. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse gouache
Resultaat: 35 EUR

Chinese of Japanse gouache. Gesigneerd. Geisha bij boom. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.

E.W. Linck, Stilleven met glas
Resultaat: 30 EUR

E.W. Linck. Circa 1930. Duitse School. Stilleven met glas. Gaatje linksboven. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In redelijke staat.