Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilver vergulde ring/luipaard
Resultaat: 50 EUR

Fraaie zilver vergulde ring, 925/000, met panterdecor uit zwart emaille en bovenop een rechthoekige bolle carneool geklemd tegen 4 poten. breedte kop 12 mm. ca 9,7 gram. ø62. In goede staat

Lot byoux sieraden
Resultaat: 45 EUR

Lot byoux sieraden met o.a. een armband en oorclips met parelmoermozaïk, colliers en broches

Zilveren ring met zwarte en witte zirconia's
Resultaat: 40 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 5 zwarte en 4 witte ovaal gefacetteerde zirconia's. Breedte ring 12,5mm. ø 56. ca 13,1 gram. Nieuw

2 Zilveren ringen
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000. Een bewerkte zilveren ring met een grote kop voorzien van 5 parels en goudkleurige tussenstukjes, ø 56, en een ring met grote vierkant geslepen amethist. ø 58. Totaal ca...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot zilveren sieraden met een V-vormige hanger met parel, een collier met bolhanger met bloemen en een hanger met bijpassende oorstekers met zirconia. 925/000.

Zilveren armband en ring met koraal
Resultaat: 40 EUR

Zilveren armband en ring, BWG, met filigrain en koraal. Armband met rechthoekige schakels van filigrain met koraal, 13x18mm. lengte 18-20cm en een ring met rechthoekige kop met filigrain en knoppen me...

Collier bloedkoraal (stokjes)
Resultaat: 40 EUR

Collier van bloedkoralen takjes, verlopend in lengte 8-44mm, totaal ca 67,8 gram. lengte 64 cm. Met zilveren karabijnhaak.

Lot parelsieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot sieraden met 8 snoeren met zoetwaterparels in diverse kleuren, pareloorclips en een snoer hematietkralen.

3 Horloges
Resultaat: 40 EUR

Lot met 3 horloges, een zilveren zakhorloge, en 2 polshorloges met rekbanden.

Set alpaca sieraden
Resultaat: 35 EUR

Set van alpaca sieraden met een choker, oorhangers en 2 broches met parelmoer. In goede staat

Goudkleurig kralencollier
Resultaat: 35 EUR

Collier van goudkleurige kralen, ø 12mm, ingelegd met edelstenen stukjes, o.a. lapis en parelmoer. Voorzien van double sluiting. lengte 70 cm. In goede staat.

Collier, Emaille/cloisonne
Resultaat: 30 EUR

Collier uit grote witte cloisonne kralen, ø 14 mm. versierd met goudkleurig inleg en diverse bloemen. Voorzien van een double carabijnhaak Lengte 62 cm. In goede staat