Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse gredenza
Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse Renaissance gredenza met houtgesneden beelden, ranken, fratzen en phoenixen. Rugwand niet origineel. Slot later. Notenhout met vurenhout. Afmeting: 127 x 183 x 54 ...

Biedermeier eethoek
Resultaat: 900 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten eethoek met zes stoelen. Coulissentafel met messing lijsten en twee extra bladen. Afmeting: (tafel) 77 x 111 cm./77 x 231 cm. Afmeting: (stoel) 85 x 45 x 46 cm...

Franse jachtvitrine, 1870
Resultaat: 1.000 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse Franse jachtvitrine-opzet kast. Met fruitranken/wildvoorstellingen. Circa 1870. Afmeting: 235 x 130 x 55 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrine opzetkast
Resultaat: 1.100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast met origineel beslag. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 196 x 145 x 45 cm. In goede staat.

Louis Seize kabinet
Resultaat: 1.400 EUR

18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met halve zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 230 x 185 x 58 cm. In zeer goede staat.

Antieke Barok secretaire
Resultaat: 1.800 EUR

Antiek 18e eeuws Duits wortelnoten dubbelgebogen Barok secretaire met dikke zaag fineer. In originele staat met origineel beslag. Eén slot mist. Afmeting: 115 x 113 x 63 cm. In goede staat.