Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Facet geslepen spiegel, H 97 x B 70 cm. 4180
Facet geslepen spiegel, H 97 x B 70 cm.
Startprijs 50 EUR
Breistoel 4183
Breistoel
Startprijs 50 EUR
Antieke Biedermeier stoel, 1850 4125
Antieke Biedermeier stoel, 1850
Startprijs 60 EUR
Facet geslepen spiegel 4181
Facet geslepen spiegel
Startprijs 60 EUR
Breistoel 4122
Breistoel
Startprijs 70 EUR
Voltaire, 1870 4142
Voltaire, 1870
Startprijs 70 EUR
Antieke pathefoon, 1920 4075
Antieke pathefoon, 1920
Startprijs 80 EUR
Antieke spiegel, 1900 4082
Antieke spiegel, 1900
Startprijs 80 EUR
Engelse kolenbak, 1880 4098
Engelse kolenbak, 1880
Startprijs 80 EUR
Engelse Victoriaanse armleunstoel 4101
Engelse Victoriaanse armleunstoel
Startprijs 80 EUR
Oude breistoel 4104
Oude breistoel
Startprijs 80 EUR
Wandtafel (mahonie) 4140
Wandtafel (mahonie)
Startprijs 80 EUR
Louis Philippe fauteuil, 1870 4205
Louis Philippe fauteuil, 1870
Startprijs 80 EUR
Antieke wandvitrine, 1900 4240
Antieke wandvitrine, 1900
Startprijs 90 EUR
Louis Seize-stijl haardscherm 4242
Louis Seize-stijl haardscherm
Startprijs 90 EUR
Eikenhouten piedestal, 1900 4091
Eikenhouten piedestal, 1900
Startprijs 100 EUR
Oude fauteuil 4105
Oude fauteuil
Startprijs 100 EUR
Bidstoel, 19e eeuw 4149
Bidstoel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Armleunstoel 4166
Armleunstoel
Startprijs 100 EUR
Beschilderde grenen kist, 1854 4167
Beschilderde grenen kist, 1854
Startprijs 100 EUR
2x Engelse meubels 4176
2x Engelse meubels
Startprijs 100 EUR
Antieke mahonie eettafel, 1870 4209
Antieke mahonie eettafel, 1870
Startprijs 100 EUR
Mahonie Louis Seize penantkastje 4239
Mahonie Louis Seize penantkastje
Startprijs 100 EUR
Wortelnoten vitrinekast 4255
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 100 EUR