Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Aardewerken borden 6118
2x Aardewerken borden
Startprijs 20 EUR
2x Terracotta wand sierschotels 6181
2x Terracotta wand sierschotels
Startprijs 20 EUR
Serie Charles Dickens borden (5x) 6196
Serie Charles Dickens borden (5x)
Startprijs 25 EUR
2x Antieke Staffordshire honden 6154
2x Antieke Staffordshire honden
Startprijs 30 EUR
Franse terrine 6173
Franse terrine
Startprijs 30 EUR
3-Delig Delfts kaststel 'De Klaauw' 6062
3-Delig Delfts kaststel 'De Klaauw'
Startprijs 40 EUR
Antiek Höchst figuur, 1800 6083
Antiek Höchst figuur, 1800
Startprijs 40 EUR
Schenkkan (aardewerk) 6117
Schenkkan (aardewerk)
Startprijs 40 EUR
Goebel geurbrander 6148
Goebel geurbrander
Startprijs 40 EUR
Deel van Engels theeservies 6163
Deel van Engels theeservies
Startprijs 40 EUR
Villeroy en Boch kerstbord, 1978 6046
Villeroy en Boch kerstbord, 1978
Startprijs 50 EUR
Delfts blauw kaststel, 1900 6056
Delfts blauw kaststel, 1900
Startprijs 50 EUR
2x Antieke tegeltableau's 6069
2x Antieke tegeltableau's
Startprijs 50 EUR
3x Grote kommen 6098
3x Grote kommen
Startprijs 50 EUR
6x Gesigneerde C.T. Maling borden Ø 26 cm. 6108
6x Gesigneerde C.T. Maling borden Ø 26 cm.
Startprijs 50 EUR
6x Petrus Regout kommen, 1890 6113
6x Petrus Regout kommen, 1890
Startprijs 50 EUR
5x Petrus Regout kommen 6142
5x Petrus Regout kommen
Startprijs 50 EUR
Duitse Hummel tafellamp 6145
Duitse Hummel tafellamp
Startprijs 50 EUR
Hummel tafellamp 6146
Hummel tafellamp
Startprijs 50 EUR
4x Engelse keramieken figuren 6157
4x Engelse keramieken figuren
Startprijs 50 EUR
Verzameling W.H. Goss porselein (16x) 6177
Verzameling W.H. Goss porselein (16x)
Startprijs 50 EUR
3x Bisquit porseleinen éénhoorns 6178
3x Bisquit porseleinen éénhoorns
Startprijs 50 EUR
3x Bierkruiken 6194
3x Bierkruiken
Startprijs 50 EUR
Italiaanse Fayence lampenvoet 6094
Italiaanse Fayence lampenvoet
Startprijs 60 EUR