Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen 1345
Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen
Startprijs 30 EUR
Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren 1348
Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren
Startprijs 30 EUR
C.J.M., Zandpad met boerderij 1358
C.J.M., Zandpad met boerderij
Startprijs 30 EUR
Onduid.gesign., Gezicht op villa 1331
Onduid.gesign., Gezicht op villa
Startprijs 40 EUR
Schiemann, Landschap Lazorotte 1338
Schiemann, Landschap Lazorotte
Startprijs 40 EUR
2x Ton van Os, Abstract 1370
2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 40 EUR
2x Ton van Os, Abstract 1371
2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 40 EUR
Lot etsen (6x), 1372
Lot etsen (6x),
Startprijs 40 EUR
W. Goliasch, Pierrot met bloem 1221
W. Goliasch, Pierrot met bloem
Startprijs 50 EUR
2x Antieke gravures 1243
2x Antieke gravures
Startprijs 50 EUR
2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop 1259
2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Stilleven met  kan en fruit 1281
Onduid. gesig., Stilleven met kan en fruit
Startprijs 50 EUR
Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap 1330
Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
Startprijs 50 EUR
K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland 1335
K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland
Startprijs 50 EUR
Alya Brink, Roma 1350
Alya Brink, Roma
Startprijs 50 EUR
Verso G. Verschoor, Landschap met Drentse boerderij 1361
Verso G. Verschoor, Landschap met Drentse boerderij
Startprijs 50 EUR
Onduid.gesign., Vaas met bloemen 1362
Onduid.gesign., Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR
3x C.J. v.d. Vosse, Divers 1384
3x C.J. v.d. Vosse, Divers
Startprijs 50 EUR
Juliën, Stadsgezicht Parijs 1236
Juliën, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 60 EUR
2x Antieke gravures 1247
2x Antieke gravures
Startprijs 60 EUR
2x Antieke gravures 1248
2x Antieke gravures
Startprijs 60 EUR
K. Rodeck, Berglandschap met rivier 1285
K. Rodeck, Berglandschap met rivier
Startprijs 60 EUR
J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht 1300
J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht
Startprijs 60 EUR
A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot 1308
A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot
Startprijs 60 EUR