Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Boeddhistische figuren
Resultaat: 130 EUR

Twee grote houtgesneden en gepolychromeerde boeddhistische figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 150 EUR

Art Deco-stijl koud beschilderde bronzen liggende vrouw op kussen. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Mir Sarouk kleed, 230 x 327 cm.
Resultaat: 275 EUR

Groot handgeknoopt Mir Sarouk kleed met in het midden een groot blauw vlak met een medaillon. Geheel met diverse omrandingen. Afmeting: 230 x 327 cm. In goede staat.

Antieke toiletspiegel
Resultaat: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met bandintarsia en lade. Lichte fineerschade. Afmeting: 84 x 45 x 31 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk kastje
Resultaat: 100 EUR

Chinees lakwerk kastje met natuurstenen versiering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 51 x 42 cm. In goede staat.

Getorste piedestal
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten getorste piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 x Ø 35 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel, 1900
Resultaat: 130 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel in Louis Seize-stijl. Met lade. Circa 1900. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.

4 Antieke Louis Philippe stoelen, 1860
Resultaat: 150 EUR

Vier antieke mahoniehouten Louis Philippe stoelen met floraal snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 110 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Twee Engelse wijntafels
Resultaat: 350 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse mahoniehouten wijntafels. Afmeting: 53 x Ø 41 cm. In goede staat.

Antieke Engelse gateleg tafel
Resultaat: 160 EUR

Vroege antieke Engelse eikenhouten gateleg tafel met lade. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 100 cm. In goede originele staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 225 EUR

Eikenhouten Engelse staande klok met intarsia. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. Afmeting: H 220 cm. In redelijk/goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule met floraal decor. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29,5 x 36 x 13 cm. In goede staat.

Mahonie kist met inhoud
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten chemie/apothekerskist met lade en flacons. Afmeting: 22 x 38 x 19 cm. In goede staat.

Theestoof
Resultaat: 150 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse notenhouten Biedermeier theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 45 x Ø 38 cm. In goede staat.

Antieke viool
Resultaat: 90 EUR

Antieke viool. Ongerestaureerd. Circa 1900. Afmeting: L 61 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen deurknoppen
Resultaat: 100 EUR

Lot antieke messing met porseleinen deurknoppen. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.

Beschilderd tablet
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws handbeschilderd blikken tablet met landschap/figuren/vee decor. Lichte beschadigingen. Afmeting: 50 x 37 x 4 cm. In goede staat.

Waaiervormig haardscherm
Resultaat: 120 EUR

Waaiervormig haardscherm. Messing. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 80 x 14 cm. In goede staat.

Sigaren humidor
Resultaat: 110 EUR

Grote kersenhouten gefineerde sigaren humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 52 x 28 cm. In goede staat.

Twee antieke zonnewijzers
Resultaat: 425 EUR

Twee antieke zonnewijzers. Lijsteen met bronzen wijzer, 17e - 18e Eeuw. Bons, Engels, Log Jn Dorchester, 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Men koets
Resultaat: 600 EUR

Paardemenkoets, voor één paard, met teugels, Weanink Harreveld. 138x135x240cm. In goede staat

Ongesigneerd? Man poetst bierpul voor het huis
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Man poetst bierpul voor het huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.

Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder
Resultaat: 200 EUR

Naar P.P. Schiedges. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.

14x (Zilveren) munten
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 14 (zilveren) munten waaronder; 1x zilveren 2,5G 1931, 2 penningen Rabobank 100 jaar, 2x zilveren 10G 1994, 1x 1/2 dollar 1965, 1x 20 Pesos 1981 Mexico, 4x 10 Mark Duitsland (2x Carl Zeiss, ...