Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot antieke zakhorloges
Resultaat: 425 EUR

Lot met 7 antieke zakhorloges in koffer. voorzien van 6 kettingen geplaatst in een houten cassette.

Gouden armband
Resultaat: 850 EUR

Gouden armband, 585/000, met een baksteenschakel,. Voorzien van een groot geelgouden veeroog, ø15,5mm, met eindstukken. De armband is aan 2 kanten draagbaar. De ene zijde is geelgouden en de andere zi...

14x (Zilveren) munten
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 14 (zilveren) munten waaronder; 1x zilveren 2,5G 1931, 2 penningen Rabobank 100 jaar, 2x zilveren 10G 1994, 1x 1/2 dollar 1965, 1x 20 Pesos 1981 Mexico, 4x 10 Mark Duitsland (2x Carl Zeiss, ...

Gouden ring met granaat
Resultaat: 130 EUR

Geelgouden bandring, 585/000, met granaat. Ring met een grote gefacetteerde granaat met aan weerskanten 2 kleine gefacetteerde granaatjes, versierd met kleine bolletjes elementen. Breedte ring 10,5 mm...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Bandring met een ovale zetkast bezet met een roosgeslepen, peervormige diamant, 7,5x6mm, in een zetkast met zilver. ø59 ca 3,5 gram. In goede staat

Strikbroche met diamanten
Resultaat: 375 EUR

Prachtige geelgouden strikbroche, 585/000, met zilver en diamanten. Broche voorzien van een geelgouden strik met 2 diamanten met oud slijpsel, en daaronder een rozethanger bezet met 8 diamanten met ee...

4 Zakhorloges
Resultaat: 250 EUR

Lot met 4 zilveren zakhorloges, 800/000. Werkend ø46-52mm

Gouden ring met diamant
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met een peervormig roosgeslepen diamant gezet in een geelgouden zetkast. 8x6mm. ø56 ca 1,4 gram. In goede staat

Witgouden ring met amethist & diamant.
Resultaat: 275 EUR

Witgouden ring, 585/000, met amethist en diamant. Ring met een rechthoekige kop gemaakt uit een rand van 10 bewerkte zetkasten met singlecut geslepen kleine diamanten. In het midden van de ring zit ee...

Gouden ring met diamant en robijn
Resultaat: 3.500 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Ring met een bewerkte band en een kop versierd met een zilveren kroon en diverse zetkasten bezet met diamanten met een oud slijpsel. Naast de grote pee...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 90 EUR

Lot zilveren sieraden, 835/000, met o.a. boordknopen model Zeeuwse knoppen, collier en armbanden met bedels en een hanger met hematiet. totaal 72,4 gram.

Lot opaal
Resultaat: 120 EUR

Lot met blauwe opaaltripletten, 19x, diverse maten, ø4-8x9,5mm.

Gouden steekspeld
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden steekspeld, 585/000, in de vorm van een hoefnagel bezet met een singlecut geslepen diamant. Voorzien van een matte bewerking. Grootte 45 mm. ca 2 gram. In goede staat

4 Gouden munten
Resultaat: 750 EUR

Lot met 4 gouden munten: 2x fl 5,-, 1912 en een gouden tientje, 1933, in broche en een munt Kennedy 1962, in ,muntrand. Totaal ca 19,6 gram. In goede staat

Gouden kruis met parel
Resultaat: 120 EUR

Groot geelgouden kruis, 585/000, versierd met Zeeuwse knopjes en filigrainwerk. In het midden van het kruis zit een klein pareltje, ø 4 mm. Grootte kruis 57x33mm, inclusief oog. Kruis is voorzien van ...

Gouden streekbroche met parel
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, met parel. Ovale broche met knopjes, 2 opgelegde rondjes met bloemdecor en een baardje. In het midden van de broche zit een klein beschadigd pareltje. 26x32mm. ca 3,9...

7x Camee
Resultaat: 80 EUR

Lot met zeven stenen, met 6 schelpcameeen in diverse maten, een camee met groene steen en een glas met hologramoog. In goede staat

Zilveren ring vogelkop
Resultaat: 70 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met vogelkop. Grootte kop 30x20mm. ø 65. ca 16,0 gram. In goede staat

Zilveren armband met amethist
Resultaat: 70 EUR

Zilveren armband, 925/000, met paarse rechthoekig gefacetteerde stenen. Voorzien van bakslot en veiligheid. 4x19cm. ca 12,5 gram. Als nieuw

Collier van gitten met gouden slot
Resultaat: 140 EUR

Collier van gitten voorzien van geelgouden streeksluiting met graveerwerk, 585/000. Collier van 3 rijen gefacteerde gitten, ø 5mm, bevestigd aan een ronde gouden sluiting met een geschulpte rand voorz...

Zilveren broche met emaille en parel
Resultaat: 100 EUR

Zilveren broche, 925/000, met emaille en parel. Broche in jugendstil-stijl voorzien van vensteremaille in blauwtinten met kleine pareltjes en een donkere ovaal gefacetteerde steen en een peervormige p...

Gouden herenhorloge met rekband
Resultaat: 140 EUR

Herenhorloge met geelgouden kast, 585/000. Rond mechanisch horloge, merk Kaiserstunde, met een ronde geelgouden kast, ø 35mm, grof gekrest aan de achterzijde, bevestigd aan een double fixoflexband. We...

Omega digital horloge
Resultaat: 275 EUR

Omega heren horloge, digital, 1620 quartz LCD, 1970-1979. Stalen horloge met stalen band. Wat bekrast op de wijzerplaat verder in goede staat. Werkend.

Gouden zakhorloge
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden zakhorloge, 750/000, met bewerkt achterdeksel met schild. Voorzien van witte emaille wijzerplaat en met opwindsleutel. Metalen stofdeksel. ø 35mm. In goede staat