Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Artifort Mushroom chair
Resultaat: 600 EUR

Oude Artifort Mushroom chair. Ontwerp Pierre Paulin. Gestoffeerd in 70-er jaren stof. Afmeting: 66 x 86 x 80 cm. In goede staat.

Schaakstafel + spel
Resultaat: 250 EUR

Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. Blad he...

Buffetkast, 1870
Resultaat: 950 EUR

Buffetkast, ca 1870, uit wortelnoten hout, deels massief en gefineerd, 2 Delig meubel. In goede staat. 230x140x65cm.

Engelse wandtafel
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandtafel met klauwpoot. Afmeting: 70 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel met beslag
Resultaat: 170 EUR

Franse rozenhouten bijzettafel met floraal intarsia en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 56 x 37 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hangoor tafel
Resultaat: 170 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hangoor tafel met balustervormige poten. Afmeting: 62 x 74 x 84 cm. In goede staat.

Antieke pathefoon, 1920
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten His Masters Voice pathefoon. Grammofhone Company Hayes Middlesex. Circa 1920. Afmeting: 102 x 55 x 55 cm. In zeer goede staat.

Engelse wandhoekkast
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Engelse eikenhouten wandhoekkast. Afmeting: 108 x 88 x 46 cm. In zeer goede staat.

Antieke speeltafel
Resultaat: 250 EUR

Antieke wortelnoten laat Biedermeier speeltafel met kolompoot. Circa 1840. Afmeting: 74 x 45 x 92 cm. / 74 x 90 x 92 cm. In goede staat.

WIII dames bureau.
Resultaat: 275 EUR

Holland WIII notenhouten dames bureau omstreeks 1870. Bureau is geheel afgezet met zwart. En achter de gebogen klep bevinden zich 3 lades. 112x105x43cm in goede staat.

Vergulde halspiegel, H 100 x B 43 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vergulde halspiegel met kroon en facet geslepen spiegelglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 43 cm. In goede staat.

Vlinderbank
Resultaat: 225 EUR

Mahoniehouten-kleur vlinderbank. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met gebroken wit stoffering. Iets vervuild. Afmeting: 108 x 80 x 175 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 200 EUR

Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 90 x 56 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk kast
Resultaat: 160 EUR

Oude/antieke twee-deurs Japanse lakwerkkast met floraal/vogel/figuren/goud en natuursteen decor. 20e Eeuw. Gebruikssporen. Afmeting: 94 x 124 x 50 cm.achterwand mist In redelijk/goede staat.

Antieke toiletspiegel
Resultaat: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met bandintarsia en lade. Lichte fineerschade. Afmeting: 84 x 45 x 31 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk kastje
Resultaat: 100 EUR

Chinees lakwerk kastje met natuurstenen versiering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 51 x 42 cm. In goede staat.

Getorste piedestal
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten getorste piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 x Ø 35 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel, 1900
Resultaat: 130 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel in Louis Seize-stijl. Met lade. Circa 1900. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.

4 Antieke Louis Philippe stoelen, 1860
Resultaat: 150 EUR

Vier antieke mahoniehouten Louis Philippe stoelen met floraal snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 110 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Twee Engelse wijntafels
Resultaat: 350 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse mahoniehouten wijntafels. Afmeting: 53 x Ø 41 cm. In goede staat.

Antieke Engelse gateleg tafel
Resultaat: 160 EUR

Vroege antieke Engelse eikenhouten gateleg tafel met lade. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 100 cm. In goede originele staat.

Vitrine opzetkast
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse geëboniseerde houten vitrine opzetkast met zijkanten glas en halve zuilen. Eén-deurs, met laden en schappen. Circa 1870. Afmeting: 174 x 95 x 50 cm. In goede staat.

Bijzettafel met marmeren blad
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse vergulde messing Empire-stijl bijzettafel met marmeren blad. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Louis Seize nachtkast, 1800
Resultaat: 120 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize nachtkast met jalouziedeur. Circa 1800. Afmeting: 71 x 49 x 34 cm. In goede staat.