Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vergulde halspiegel, H 100 x B 43 cm. 4122
Vergulde halspiegel, H 100 x B 43 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3649
Engelse staande klok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot klokken (10x) 3603
Lot klokken (10x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lantaarnklok 3548
Lantaarnklok

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Paul Arntzenius, Strandjutten te paard 1262
Paul Arntzenius, Strandjutten te paard

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Pendant, Zomer + wintergezicht 1135
Pendant, Zomer + wintergezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Amsterdamse bloemenmarkt 1101
Ongesigneerd, Amsterdamse bloemenmarkt

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
K.F. Berk, Hollands landschap met vee 1085
K.F. Berk, Hollands landschap met vee

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Hambuchen, 1035
Hambuchen,

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Lot antieke zakhorloges 706
Lot antieke zakhorloges

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Gouden armband 528
Gouden armband

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
6 Delen Chinees porselein 7633
6 Delen Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese penselenvaas 7567
Chinese penselenvaas

Resultaat:

600 EUR

Chinees beeld 7436
Chinees beeld
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese kopjes 7162
2x 18e Eeuwse Chinese kopjes

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Wierookbrander 7156
Wierookbrander

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Chinese penselenvaas 7143
Chinese penselenvaas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal Ø 23 cm. 7095
Chinese celadon schaal Ø 23 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Bronzen figuur op marmeren sokkel 5059
Bronzen figuur op marmeren sokkel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Handgeknoopte kleden 4514
2x Handgeknoopte kleden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 4509
Perzisch kleed

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 4503
Perzisch kleed

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Vlinderbank 4147
Vlinderbank

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4052
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

200 EUR