Antieke Amerikaanse gietijzeren Augenwender klok met originele polychromie. Mechanisme in buik. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger. Gemerkt B.W. Circa 1890. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten poppen. 19e Eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met originele wijzerplaat. Datum en seconden aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1800. Wilkes & Son Birmingham. Afmeting: H 248 cm. In goede s...
Antieke notenhouten tafelklok. Circa 1880. Weekloper met halfuur-slag op gong. Papieren wijzerplaat beschadigd, verder goed. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten miniatuur staande klok met enchappement uurwerk. Circa 1880. Met messing. Eén koplijstje mist. Afmeting: H 38 cm. Verder in goede staat.
Antieke Franse koeien-oog wandklok met parelmoer inleg. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Franse mechanische maritieme scheepsklok. Naudet Paris. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart marmeren pendule stel met messing. Circa 1880. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 28 - 42 cm. In goede staat.
Vijf diverse antieke uurwerken. Pendule + regulateur. Functies niet getest. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee maritieme messing scheepsklokken. Mechanisch. Marpro L.J. Harri Amsterdam. Barometer en scheepsklok met wekker. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Nieuwere vergulding man met kruis. Met tekst 'de Fence de Chasse'. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 x 43 x 12 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans keramieken Jugendstil klokkenstel. Circa 1900. Achtdaags stil uurwerk. Glaasje kapot. Floraal decor, rood/goud glazuur. Afmeting: 31 - 49 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Gemerkt B + W. Circa 1890. Kroon en tollen niet origineel. Afmeting: 100 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse handbeschilderde blikken wandklok. Weekloper, stil uurwerk, met touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 13 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Vergulding overgeschilderd. Afmeting: 73 cm. Verder in goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Afmeting: 15 x Ø 37 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Vrouw met boeken, ranken en putti. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Grote zware antieke Franse Louis Seize portaal pendule van zwart marmer. Circa 1800. Chopin a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Twee applicaties zijkanten missen. Afmeting: 46 c...
Zeldzame Franse mysterieuze pendule op marmeren basement. Compositie metaal. Met Systeme Guilmet. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 73 cm. Uurwerk behoeft reiniging. Verder in goede staat.
Antieke gepolychromeerde Hollandse Gouda plateel klok. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Gelijmd achter + poot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat...
19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder wandklok met porseleinen zuilen. Bismarck. Circa 1870. Afmeting: 35 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met origineel beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Eén-daags. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Dame met harp. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.