Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Barok klokkast
Resultaat: 90 EUR

18e - 19e Eeuwse Franse eikenhouten gestoken wandklokken kast. In-compleet. Afmeting: 43 x 29 x 12 cm. In redelijke staat.

Antiek grammofoon, 1920
Resultaat: 130 EUR

Antieke eikenhouten grammofoon. Circa 1920. Gemerkt Odeon. Functies niet getest. Afmeting: 40 x 49 x 52 cm. In goede staat.

Verzameling bankbiljetten etc.
Resultaat: 110 EUR

Album met verzameling bankbiljetten + noodgeld Duitsland. Onder andere; Weimar Republiek + oude Nederlandse, Japanse, Oostenrijkse en Russische bankbiljetten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 22 ...

Postzegelverzameling
Resultaat: 150 EUR

Postzegelverzameling bestaande uit circa zeventig stuks meest ongeopende enveloppen aangetekend verstuurd uit BRD met postfrisse en afgestempelde jaargangen BRD, DDR en Nederland. Samen met vijf stock...

Likeurkelder met intarsia
Resultaat: 190 EUR

Oude wortelnoten likeurkelder met intarsia, compleet met karaffen en glazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 36 x 28 cm. In goede staat.

Vergulde engel
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse vergulde notenhouten engel met wandophanging. Afmeting: 17 x 45 x 8 cm. In goede staat.

Jugendstil bureauset, 1900
Resultaat: 160 EUR

Antiek vergulde messing bureauset met albast. Vier-delig. In palet vorm. Duits. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: inktpot, stempelkussen, kandelaar en lucifershouder. Afmeting: 10 - 17 cm. In goe...

Menselijke hand onder stolp
Resultaat: 140 EUR

Menselijke hand onder stolp. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

2x Duits antiek
Resultaat: 80 EUR

Twee delen Duits antiek. 1x Jugendstil messing W.M.F. koekjestrommel, circa 1910. 1x Grote historisme tinnen jachtbokaal met jagers, wildzwijnkop, hazenkop, vossenkop en reebokkop decor. Afmeting: 20 ...

Kristallen vaas met vergulding
Resultaat: 150 EUR

Antieke kristallen vaas met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Kistje met messing
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse coromandelhouten Engelse kist met messing bandinleg. Bramah patent. Met hengsels en monogram. Afmeting: 18 x 31 x 23 cm. In goede staat.

Antieke lakwerk pennendoos
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse lakwerk pennendoos met cavalerie voorstelling. Afmeting: 5,5 x 20 x 3,5 cm. In goede staat.

Antieke wandplaquette 'Alg. Ned. Metaalwerkersbond'
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse Art Deco koperen geëmailleerde wandplaquette wwarschijnlijk gemaakt door Jan Eisenloeffel. Alg. Ned. Metaalwerkersbond. 1887 - 1927. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.

Antieke wandtelefoon, 1920
Resultaat: 80 EUR

Antieke notenhouten wandtelefoon. Nr. 5324. Circa 1920. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Documentenkist, 1900
Resultaat: 130 EUR

Antieke eikenhouten documentenkist op sledepoten. Circa 1900. Afmeting: 30 x 63 x 27 cm. In goede staat.

3x Antieke kandelaren
Resultaat: 90 EUR

Lot van drie antieke messing en ijzeren kaarskandelaren. Eén maal met putti, circa 1920. Eén maal Art Nouveau, distelvorm, circa 1915. Eén maal ijzeren slangvorm, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In ...

2x Empire wandlampen
Resultaat: 275 EUR

Twee antieke bronzen Empire-stijl wandkandelaren met engelen. Twee-kleurige patina. Afmeting: 35 x 22 x12 cm. In goede staat.

Antieke vaas, 1880
Resultaat: 160 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse vergulde historisme vaas met porselein decor Damast floraal. Royal Bonn. Circa 1880. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.

3x Antieke Engelse bijbels
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...

2x Koperen lantaarns
Resultaat: 150 EUR

Twee grote koperen lantaarns. Ongebruikt. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Twee houten vaatjes
Resultaat: 140 EUR

Twee 19e eeuwse kleine eikenhouten vaten met banden. Eén met hengsel. Eén met koperen kraan. Eén vat gesigneerd Meilleur Olvrier de France. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.

Wortelnoten lepeldoos
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse wortelnoten lepeldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. A.D. Verschuur Hofleverancier Amsterdam. Afmeting: 5,5 x 22,5 x 18 cm. In goede staat.

Koperen kraantjeskan
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Hollandse koperen kraantjeskan met kolenbak, klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2 Plated kaarskandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee plated messing Barok-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.