Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Handbeschilderd dienblad 2243
Handbeschilderd dienblad

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke wijwaterhouder 2237
Antieke wijwaterhouder

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
18e Eeuwse tabaksdoos 2231
18e Eeuwse tabaksdoos

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Bewerkte Afrikaanse bok hoornen 2195
2x Bewerkte Afrikaanse bok hoornen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Map met 62 munt penningen 2193
Map met 62 munt penningen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Weegschaal + gewichten 2172
Weegschaal + gewichten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote vergulde pronkvaas 2146
Grote vergulde pronkvaas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot van 12 bijbels 2141
Lot van 12 bijbels

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiquarisch stripboek 'Het beest is dood' 2138
Antiquarisch stripboek 'Het beest is dood'

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Tod's tas 2106
Tod's tas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Vier tinnen klepkannen 2085
Vier tinnen klepkannen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee vergulde kaarsenkandelaars 2069
Twee vergulde kaarsenkandelaars

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen tafelspiegel 2059
Bronzen tafelspiegel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek vergulde bronzen lakstempel 2020
Antiek vergulde bronzen lakstempel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Aristocrat Kingsway gokkast 2018
Aristocrat Kingsway gokkast

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee vergulde kandelaren met putti's 2010
Twee vergulde kandelaren met putti's

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Kruisbeeld onder stolp 2334
Kruisbeeld onder stolp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot Goedewaagen tabakspijpen (8x) 2332
Lot Goedewaagen tabakspijpen (8x)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Twee wandkandelaren 2267
Twee wandkandelaren

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Messing inktstel, 1910 2251
Messing inktstel, 1910

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Vier Empire-stijl kandelaren 2244
Vier Empire-stijl kandelaren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Inktpot + roulettespel 2232
Inktpot + roulettespel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Oud/antiek hout 2225
4x Oud/antiek hout

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke lederen buiktas 2223
Antieke lederen buiktas

Resultaat:

300 EUR