19e Eeuws Hollands houtgestoken wagenschot met polychromie. Doet nu dienst als kapstok. Afmeting: 20 x 112 x 48 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgesneden figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
80er Jaren staande lamp. Buigbaar. Met kunststof kap. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Acht delen divers. Onder andere: Afrika, brons, keramiek en hout. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.
70-er Jaren hanglamp met bruin-witte kunststoffen kap. Afmeting: 22 x Ø 50 cm. In goede staat.
Oude hallamp van messing, hout en gematteerd glas. Circa 1970. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Spaans diorama van een zeilschip + Spaanse tekst betreffende het schip en jaargetallen 1868 - 1901. Afmeting: 38 x 50 x 7 cm. In goede staat.
Grote Oosterse belijmde kist met mozaïek en been inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke coromandelhouten schrijfkist met religieus verguld messing beslag en mooi binnenleven. Gesigneerd E. Mordan & Co. London. Afmeting: 11 x 26 x 36 cm. In zeer goede staat.
Antieke wortelnoten theestoof met messing. Octagonaal. Louis Quinze-stijl. Circa 1880. Afmeting: 42 x Ø 28 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil tafelstuk met mondgeblazen glas. Vrouw met emmers. Circa 1910. Eén chip bij glas. Afmeting: 37 x 16 x 64 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse wortelnoten sieradenkist met vakverdeling + extra deksel bovenop. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Antieke origineel gepolychromeerde houten model ophaalbrug. Magere brug. Circa 1900. Afmeting: 52 x 101 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse tinnen kraankan. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse bierpullen/kan. 19e - 20e Eeuw. 1x steengoed bierpul met porseleinen plaquette, figuren voorstelling met spreuken, circa 1900. 1x tinnen WMF bierpul met afbeeldingen van schilderijen...
Twee antieke Duitse 18e eeuwse tinnen snavelkannen. Eén maal monogram + wapen. Eén maal monogram + 1793. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.
Drie grote Hollandse handwerk merklappen. 20e Eeuw. Afmeting: 58 - 100 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Franse notenhouten Louis Seize goudweegset voor munten. Met weegschaal plus twee originele gewichtensets. Voor Europese munten. Zie tekst. Afmeting: 2 x 17 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuws geëboniseerd houten heilig kruis met plated metalen corpus christi. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten kisten. Engeland. Geen sleutels. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren klokken coupes. Circa 1870. Chip. Afmeting: 23 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Oude plated dwarsfluit in koffer. Gemerkt Century France. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 42 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude hoedendozen waarvan één met hoge zwarte hoed. 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 41 cm. In goede staat.
Antieke Zuid Amerikaanse stoffen grafgift-pop. Afmeting: 26 cm. In goede staat.