Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Barok klokkast 2238
Barok klokkast

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek grammofoon, 1920 2204
Antiek grammofoon, 1920

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Verzameling bankbiljetten etc. 2190
Verzameling bankbiljetten etc.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Postzegelverzameling 2188
Postzegelverzameling

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Likeurkelder met intarsia 2176
Likeurkelder met intarsia

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Vergulde engel 2161
Vergulde engel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jugendstil bureauset, 1900 2149
Jugendstil bureauset, 1900

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Menselijke hand onder stolp 2105
Menselijke hand onder stolp

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Duits antiek 2054
2x Duits antiek

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kristallen vaas met vergulding 2009
Kristallen vaas met vergulding

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kistje met messing 2265
Kistje met messing

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antieke lakwerk pennendoos 2247
Antieke lakwerk pennendoos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke wandplaquette 'Alg. Ned. Metaalwerkersbond' 2214
Antieke wandplaquette 'Alg. Ned. Metaalwerkersbond'

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke wandtelefoon, 1920 2212
Antieke wandtelefoon, 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Documentenkist, 1900 2180
Documentenkist, 1900

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3x Antieke kandelaren 2074
3x Antieke kandelaren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Empire wandlampen 2067
2x Empire wandlampen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke vaas, 1880 2053
Antieke vaas, 1880

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3x Antieke Engelse bijbels 2310
3x Antieke Engelse bijbels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Koperen lantaarns 2306
2x Koperen lantaarns

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee houten vaatjes 2269
Twee houten vaatjes

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Wortelnoten lepeldoos 2264
Wortelnoten lepeldoos

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Koperen kraantjeskan 2255
Koperen kraantjeskan

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Plated kaarskandelaren 2248
2 Plated kaarskandelaren

Resultaat:

70 EUR