Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Stel petroleumlampen 2096
Stel petroleumlampen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Porseleinen tafellamp 2097
Porseleinen tafellamp

Resultaat:

100 EUR

Antieke opaline olielamp 2098
Antieke opaline olielamp
Startprijs 40 EUR
Olielamp 2099
Olielamp
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Lot petroleumlampen 2100
Lot petroleumlampen

Resultaat:

60 EUR

Antieke plaquette, 1900 2101
Antieke plaquette, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
4x Miniatuur schilderijen 2102
4x Miniatuur schilderijen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee wandblakers 2103
Twee wandblakers

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Oosterse schoenpoestkist 2104
Oosterse schoenpoestkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Menselijke hand onder stolp 2105
Menselijke hand onder stolp

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Tod's tas 2106
Tod's tas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Vier smeedijzeren wildkronen 2107
Vier smeedijzeren wildkronen

Resultaat:

140 EUR

Gietijzeren plaquette 2108
Gietijzeren plaquette
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Sigaren humidor 2109
Sigaren humidor

Resultaat:

110 EUR

17e/18e Eeuwse geldkist 2110
17e/18e Eeuwse geldkist
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Grote speculaasplank 2111
Grote speculaasplank

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Historisme-stijl inktstel 2112
Historisme-stijl inktstel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6 Hangende lampenbollen 2113
6 Hangende lampenbollen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Kleine zakkroonluchter met kristal 2114
Kleine zakkroonluchter met kristal

Resultaat:

60 EUR

Antieke Jugendstil hanglamp, 1915 2115
Antieke Jugendstil hanglamp, 1915
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Zakkroonluchter 2116
Zakkroonluchter

Resultaat:

90 EUR

Albasten tafellamp 2117
Albasten tafellamp
Startprijs 60 EUR
Antieke bureaulamp, 1900 2118
Antieke bureaulamp, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Kroonluchter 2119
Kroonluchter

Resultaat:

140 EUR