Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten borden wandrek
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met cherubijnkoppen. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 43 x 10 cm. In goede staat.

Mahonie speeltafel
Resultaat: 120 EUR

Antieke mahoniehouten speeltafel. Circa 1840. Afmeting: 80 x 85 x 42 cm. / 80 x 85 x 84 cm. Eén lijst mist, verder in goede ongerestaureerde staat.

Antieke Louis Seize-stijl fauteuil, 1920
Resultaat: 425 EUR

Antieke kersenhouten Louis Seize-stijl fauteuil met intarsia. Circa 1920. Voorzien van nieuwe florale stoffering. Afmeting: 98 x 66 x 56 cm. In goede staat.

Antiek hangkastje, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antiek eikenhouten hangkastje met volle Korinthische zuilen. Circa 1900. Afmeting: 80 x 47 x 30 cm. In goede staat.

Eiken spiegel, H 140 x B 65 cm
Resultaat: 50 EUR

Handbeschilderde eikenhouten Jugendstil spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 140 x B 65 cm. In goede staat.

Duitse kist, 18e eeuws, eiken
Resultaat: 350 EUR

Grote 18e eeuwse Duits eikenhouten barock dekenkast, herkomst Schloss Bentheim, met origineel slot. 96x101x76cm. In goede staat

Eiken Barok kist
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist op slede poten. Slot beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 63 x 56 x 114 cm.

Kinderstoel op wielen
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse vurenhouten kinderstoel op wielen. Afmeting: 46 x 40 x 60 cm. In goede staat.

Secretaire met glasopzet
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten secretaire met glasopzet. Circa 1850. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 205 x 110 x 40 cm. In zeer goede staat.

Franse buffetkast
Resultaat: 140 EUR

Antieke eikenhouten Henri Deux buffetkast met snijwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 144 x 57 x 230 cm. In goede staat.

Mahonie kaptafel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kaptafel met zes lades, opbergruimte en verstelbare spiegel. Afmeting: 180 x 120 x 55 cm. In goede staat.

Mahonie theetafel/kast
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten theetafel met afneembaar blad en facetgeslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 47 x 70 cm. In goede staat.

Mahonie kastje
Resultaat: 140 EUR

Hollandse mahoniehouten nachtkast met gebogen front en zijkanten + marmeren blad + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 76 x 42 x 36 cm. In goede staat.

Franse commode met 3 laden.
Resultaat: 300 EUR

Noten houten Franse gebombeerde 3 laden commode eind 19e eeuws. Commode staat op gebogen poten en heeft divers brons beslag en een marmeren blad. 84x115x61 cm in goede staat.

Flespoot-tafeltje
Resultaat: 275 EUR

Klein eikenhouten flessenpoot tafeltje met lade. 59x86x55cm. In goede staat

Eiken eethoek
Resultaat: 225 EUR

Eikenhouten eethoek met houtgepinde klapbare eettafel met vier stoelen. Tafelblad is van vierkant naar rond te maken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 55 x 60 cm. / 77 x 120 x 120 cm. / 77 x Ø 17...

Mahonie armleunstoel
Resultaat: 275 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire armleunstoel met stoffering van zijde. Circa 1820. Afmeting: 95 x 55 x 60 cm. In zeer goede staat.

Oude breistoel
Startprijs 40 EUR

Oude breistoel met goede velours stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 60 x 70 cm. In goede staat.

Engelse stommeknecht, 1860
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten stomme knecht met drie bladen. Verstelbaar. Circa 1860. Afmeting: H 73 x Ø 53 cm. In goede staat.

Eiken dekenkist
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, ranken et cetera. Bergisches Land. Afmeting: 72 x 134 x 59 cm. In goede staat.

Hollandse vitrinekast
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Hollandse vitrinekast met originele polychromie bruin/goud, originele kroon en tollen. Zijkanten met glas. Circa 1860. Afmeting: 204 x 112 x 50 cm. In zeer goede staat.

Mahonie wandconsole tafel
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten wandconsole tafel met snijwerk. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 79 x 72 x 45 cm. In goede staat.

Kapitaal 18e eeuws Louis Seize kabinet
Resultaat: 1.400 EUR

Prachtig kapitaal 18e eeuws Hollands Louis Seize kabinet van mahoniehout met origineel beslag, hekwerk, guirlandes, halve zuilen en vergulde messing capitellen. Afmeting: 242 x 195 x 65 cm. In goede o...

Servieskast met snijwerk
Resultaat: 200 EUR

Grote Neo Renaissance noten met eikenhouten servieskast. Met lijstwerk, ranken en uilen. Circa 1920. Uitneembaar. Afmeting: 196 x 210 x 62 cm. In goede staat.