Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote tabakspot 6216
Grote tabakspot
Startprijs 70 EUR
Verkocht
19e Eeuwse bokaalvaas 6217
19e Eeuwse bokaalvaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wedgwood soepterrine 6218
Wedgwood soepterrine

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Rosenthal figuur 6219
Rosenthal figuur

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antieke tegeltableau's 6220
2x Antieke tegeltableau's

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6221
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Antieke Staffordshire honden 6222
2x Antieke Staffordshire honden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
6x Petrus Regout kommen, 1890 6223
6x Petrus Regout kommen, 1890

Resultaat:

45 EUR

Antiek Höchst figuur, 1800 6224
Antiek Höchst figuur, 1800
Startprijs 20 EUR
3-Delig Majolica stel 6225
3-Delig Majolica stel
Startprijs 45 EUR
Verkocht
19e Eeuws Koffie/thee servies (Frankrijk) 6226
19e Eeuws Koffie/thee servies (Frankrijk)

Resultaat:

80 EUR