Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Delfts beeld
Resultaat: 190 EUR

Antieke Hollandse Delftse Fayence preekstoel met twee figuren. Gesigneerd van Duijn. Beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.

Antieke Majolica schaal, 1900
Resultaat: 190 EUR

Antieke Majolica schaal met figuren. Polychrome. Circa 1900. Genummerd + letter R. Afmeting: 42 x 52 x 23 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek porselein
Resultaat: 190 EUR

3x Oud/antiek porselein. 1x Franse figurengroep nr. 34, beschadigd. 1x Pauw figuur, Volkstedt, chips bladeren. 1x Dame met jurk, Volkstedt, beschadigd. Afmeting: 16 - 21 cm. In redelijke staat.

Napels Bisquit porseleinen beeld
Resultaat: 190 EUR

Groot Napels Bisquit porseleinen figuur. Verliefd stel op schommel. 20e Eeuw. Kleine beschadiging aan bladeren. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen Schierholz Plaue tafelschaal
Resultaat: 180 EUR

Grote Duitse porseleinen tafelschaal met figurengroep. Schierholz Plaue gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In redelijk/goede staat.

3x Delftse Fayence vazen
Resultaat: 170 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Onder andere: van Duyn en CK. Restauraties + chips. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijke staat.

Uitgebreid Hutschenreuther servies
Resultaat: 160 EUR

Uitgebreid Duits Hutschenreuther porseleinen eetservies met floraal/goud decor. Selb Bavaria decor Dresden. Bestaande uit: 3 deksel terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, 2 botervloten, 17 ontbijtborden, ...

3x Antiek Franse borden
Resultaat: 160 EUR

Drie antieke Franse porseleinen borden met goud/figuren decor. Gemerkt. Circa 1880. Alle borden chip. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In redelijke staat.

2x Antieke Höechst figuren
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Duitse Höechst figuren. 19e Eeuw. Man met druiventrossen + vrouw met rozen. Beide minimale beschadigingen. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen vleesschaal
Resultaat: 150 EUR

Grote Meissen porseleinen vleesschaal met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Resultaat: 150 EUR

Groot porseleinen tafelstuk met cups + kinderen met manden + opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 54 x 38 cm. In goede staat.

Hutschenreuther servies
Resultaat: 150 EUR

Duits Hutschenreuther porseleinen servies. Decor Trocadero. Vaatwasmachine bestendig. Bestaande uit: 2 diepe schalen, 3 platte schalen, 6 maaltijdborden, 6 diepe borden, 6 ontbijtborden, theepot, melk...

5x Bierpullen (divers)
Resultaat: 150 EUR

Vijf prachtige, deels handgeschilderde antieke Duitse porseleinen bierpullen met figuren voorstellingen. Onder andere: portret, interieurs, vélocipède fiets, tevens bodem voorstelling. Circa 1900. Afm...

Lot Friese tegels (21 st.)
Resultaat: 150 EUR

21 Stuks Friese wandtegels met dorpen een waterkant decor. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen taartschaal
Resultaat: 150 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.

Rosenthal figuur
Resultaat: 150 EUR

Groot Duits porseleinen Rosenthal figuur. Naakte dame. Gelb door F. Klimsch. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Lot Zwiebelmuster porselein
Resultaat: 140 EUR

Drie delen antiek Duits porselein met Zwiebelmuster decor. Bestaande uit: Eier-verdeelschaal (10-delig) + 2 schenkkannen. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.

4x Porseleinen figuren
Resultaat: 140 EUR

Vier antieke Duitse porseleinen figuren. Divers. Thüringen. Eén hoofd gelijmd + minimale beschadigingen. Afmeting: 11- 15 cm. In goede staat.

2x Makkumer paarden
Resultaat: 140 EUR

Twee Hollandse polychrome Fayence Makkum Tichelaar gemerkte paarden. 20e Eeuw. Eén paard beschadigd. Afmeting: 20 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Meissen porselein (4x)
Resultaat: 130 EUR

Vier delen Meissen porselein met Zwiebelmuster decor. Bestaande uit: Presenteerschaal, sauskom. dekseldoos en bonbonschaal. Afmeting: 13 - 38 cm. In goede staat.

Theeservies
Resultaat: 130 EUR

Duits porseleinen theeservies. Gemerkt JWK. Western Germany. Decor Limoges. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 6 kop + schotels, 5 petit four schalen, melk/suiker set, 6 gebaksborden, vaasje + 2 deksel...

2x Antieke Staffordshire honden
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Staffordshire porseleinen honden. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

2x Delftse Fayence vazen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote Delftse Fayence vazen. 19e Eeuw. Voorzien van merkteken de Klauw. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, 1900
Resultaat: 120 EUR

Vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel. Gemerkt Porceleyne Fles. Circa 1900. Beschadiging bij één vaas. Afmeting: H 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat.