Vier Chinees porseleinen olielampen met messing monturen. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Negen stuks 18e eeuws Chinees Imari porselein. Divers. Bestaande uit: Vijf schotels. Twee maal haarlijn, allemaal minimale chips. Vier kopjes, drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: Ø 6,5 - 1...
Vier Chinese gemberpotten met watervogels/waterlelie decor. Eén deksel mist. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 11 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein met theebus, deksel gelijmd, 4x schotel waarvan 1x goed, 2 kopjes, 1x haarlijn en 1x chip. 6,5-13cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met melk en bloed, floraal en blauw decor. Met karakter tekens. Afmeting: H 29 x Ø 26 cm. In goede staat.
Drie stuks 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 21,1 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met onderschotel. Blauw glazuur + goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen bonsai bloembakken met oranje glazuur en goudkleurig floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinese ovale celadon porseleinen schaal met groen/grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Afmeting: 8 x 23 x 16,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/vogel/figuur decor. Eén vaas goed. Twee beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein, 1 cup op hoge voet met bodemmerk en 1 drakenbord met bodemmerk. 11-17,5cm. In matige staat
Chinees porseleinen bord met draken in zee decor. Bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 21,6 cm. In goede staat.
Chinees zijde-handwerk in glas. Dubbelzijdig met signatuur. 20e Eeuw. Kraanvogel in landschap decor. In hardhouten lijst met standaard. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
2x Boeddha. Bestaande uit: Eén kleine Chinese vergulde bronzen boeddha en één koperen boeddha. Beide 20e eeuw. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Antiek Chinees sabel met hoornen bewerkt heft, hardhouten schede met parelmoer inleg. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met Sang de Boeuf glazuur. Op houtgestoken consoles gemonteerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met floraal dedcor en symbolen. Met bodemmerk. 33cm. In goede staat
Chinese gebedsketting. Materiaal: hoorn ? Afmeting: L 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met blauw glazuur verso + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.