Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan Kelderman, Winters dorpgezicht
Resultaat: 120 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Winters dorpsgezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

M. Gidding, Melkende boer
Resultaat: 120 EUR

M. Gidding, 1863-1925. Landschap met boerderij koeien en melkende boer. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herenportret
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herenportret. Restvuil. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Che Guevara,
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret Che Guevara. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 60 cm. In goede staat.

Hans Lenteman, Hollands dorp langs rivier
Resultaat: 120 EUR

Hans Lenteman. 1876 - 1953. Hollands dorp langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

A. Beek, Boeren interieur met vrouw bij haard
Resultaat: 120 EUR

Anthony Beek. Circa 1900. Boeren interieur met vrouw bij haard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd?,Handwerkende vrouw
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Handwerkende vrouw in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.

J. Rockx, Rotterdams' havengezicht
Resultaat: 120 EUR

Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Herman Brood, Twee omhelsende personen
Resultaat: 120 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. Twee omhelsende personen. Litho op linnen. Afmeting: H 39 x B 39 cm. In goede staat.

Monogram W.K.K., Oud Hollands stadsgezicht
Resultaat: 110 EUR

Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Oud Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

P. Florek, Stilleven met rozen
Resultaat: 110 EUR

P. Florek. 20e Eeuw. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

F. Franke, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 110 EUR

F. Franke. 20e Eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

S. Bowe, Wintergezicht met ijspret
Resultaat: 110 EUR

S. Bowe. 21e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

S. Bowe, Wintergezicht met ruïne
Resultaat: 110 EUR

S. Bowe. 21e Eeuw. Wintergezicht met ruïne en figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Broekman, Kerkinterieur
Resultaat: 110 EUR

A. Broekman. Circa 1930. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollands landschap met vrouw in roeiboot
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met vrouw in roeiboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.

Anton van der Vet, Stilleven met boeddha figuur
Resultaat: 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Anton van der Vet, Stilleven met fruit en gemberpot
Resultaat: 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met fruit en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuur in stadsachterhuis
Resultaat: 100 EUR

Ongerestaureerd. 18e - 19e Eeuw. Figuren in stadsachterhuis. Sepia op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.

R. Degenhardt, Twee-master op volle zee
Resultaat: 100 EUR

R. Degenhardt (Köln). Duitse School. Twee-master op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Stadsgezicht met figuren
Resultaat: 100 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht met figuren. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met rozen
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met tinnen bord en citroen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

P. Gijswijt, Visser in landschap
Resultaat: 100 EUR

P. Gijswijt. Circa 1900. Visser in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.