Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
B. Rama, Bloemstilleven 1336
B. Rama, Bloemstilleven

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Italiaans Barok schilderij, Vrouwe met Heilig kruis 1335
Italiaans Barok schilderij, Vrouwe met Heilig kruis

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Theo van Oorschot, Boerderij met fruitbomen 1286
Theo van Oorschot, Boerderij met fruitbomen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
P. Gijswijt, Visser in landschap 1267
P. Gijswijt, Visser in landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Wintergezicht 1261
Onduid.gesign., Wintergezicht

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven kersenn met Roemer, bosbessen en peren 1253
C. Cornelisz, Stilleven kersenn met Roemer, bosbessen en peren

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Delftse kom en fruit 1252
C. Cornelisz, Stilleven met Delftse kom en fruit

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1204
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Gezicht  op Venetië 1194
Onduid.gesign., Gezicht op Venetië

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, tin, dolk, brood etc. 1176
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, tin, dolk, brood etc.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Clément Quinton, 1166
Clément Quinton,

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
A.J. van Prooyen, 1163
A.J. van Prooyen,

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
2x Eugene Lücker, 2x Luik 1158
2x Eugene Lücker, 2x Luik

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
A. Idserda, Boerderij met knotwilg 1145
A. Idserda, Boerderij met knotwilg

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met hoenderhof 1131
Ongesigneerd, Landschap met hoenderhof

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
A.J. Temming, Hollands landschap met paarden 1129
A.J. Temming, Hollands landschap met paarden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Jan Ouwersloot, Riviergezicht met wandelaar en hond 1110
Jan Ouwersloot, Riviergezicht met wandelaar en hond

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
David de la mar, Breien 1107
David de la mar, Breien

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
George Wilhelm Wagner, Schipbreuk bij rotsen 1087
George Wilhelm Wagner, Schipbreuk bij rotsen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Gesigneerd, Impressionistisch heidegezicht 1063
Gesigneerd, Impressionistisch heidegezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Jongen met tandenstoker 1055
Cor Noltee, Jongen met tandenstoker

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
W.J. Alberts, Skutsje op meer 1026
W.J. Alberts, Skutsje op meer

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Charles Dankmeijer, Boerderij met hooischuur 1015
Charles Dankmeijer, Boerderij met hooischuur

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x J.J.C. Spohler, 1001
2x J.J.C. Spohler,

Resultaat:

3.750 EUR