Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Louis Hartz, Parkgezicht 1072
Louis Hartz, Parkgezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap 1073
Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap

Resultaat:

350 EUR

M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen 1074
M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen
Startprijs 50 EUR
Pieter Scheen Lexicon 1075
Pieter Scheen Lexicon
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Onduid. gesign., Hollands havengezicht 1076
Onduid. gesign., Hollands havengezicht

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
S. v.d. Schans, IJspret 1077
S. v.d. Schans, IJspret

Resultaat:

350 EUR

H.J. van Wijngaarden, Hollands havengezicht langs de IJssel 1078
H.J. van Wijngaarden, Hollands havengezicht langs de IJssel
Startprijs 600 EUR
2x A. Glansdorp, 2x Potret 1079
2x A. Glansdorp, 2x Potret
Startprijs 200 EUR
Lind, Dorpsgezicht Ravillo Italië 1080
Lind, Dorpsgezicht Ravillo Italië
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Wim van Norden, Havengezicht Rotterdam 1081
Wim van Norden, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen 1082
Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Danseressen 1083
Onduidelijk, Danseressen

Resultaat:

250 EUR

E. Ebers, Baai met figuren 1084
E. Ebers, Baai met figuren
Startprijs 400 EUR
Verkocht
K.F. Berk, Hollands landschap met vee 1085
K.F. Berk, Hollands landschap met vee

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
J. Sperlich, Mopshünde 1086
J. Sperlich, Mopshünde

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
George Wilhelm Wagner, Schipbreuk bij rotsen 1087
George Wilhelm Wagner, Schipbreuk bij rotsen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Badgasten op strand 1088
Ongesigneerd, Badgasten op strand

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
G.A. Kadir, Vuurboom met figuren 1089
G.A. Kadir, Vuurboom met figuren

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Fedor van Kregten, Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen 1090
Fedor van Kregten, Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
A.C. Liers? Ezels en eenden 1091
A.C. Liers? Ezels en eenden

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Otto Coenders, Boerderij met kippen 1092
Otto Coenders, Boerderij met kippen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lichtenstein, Vrouwen 1093
Lichtenstein, Vrouwen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Keith Haring, 1094
Keith Haring,

Resultaat:

650 EUR

G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee 1095
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Startprijs 50 EUR