Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren miniaturen,
Resultaat: 225 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een gouden koets met 6 paarden en 2 figuren, MT.: onduidelijk jl.: x1982 en een koets met één paard en een figuur op de bok. 13x2x4cm en 9x3x5cm. Totaal ca 143 gram...

2 Zilveren miniaturen,
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren miniaturen, 925/000, een motor en een fiets, beiden met standaard. Italie. 7 en 8 cm. totaal ca 80 gram. In goede staat

Kristallen beschuitbus met zilver
Resultaat: 100 EUR

Kristallen beschuitbus met ster- en rasterslijpsel voorzien van een onderschotel met waaierslijpsel en een ster op de bodem. De bus heeft een bijpassend deksel met zilveren knop met punt, versierd met...

Zilveren klontjestang
Resultaat: 80 EUR

Zilveren klontjestang, 833/000, waarvan de grepen voorzien zijn van hoorn des overvloeds. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Zaandam. 13cm. ca 50 gram. In goede staat

Paar zilveren strooiers
Resultaat: 60 EUR

Paar zilveren strooiers, 925/000, op ronde voet met een rond gecontourneerde pilaar. Art Deco stijl. 4,5x15cm. Minimaal deukje, in goede staat

4 Delen kristal met zilver
Resultaat: 90 EUR

Vier delen kristal met zilver, 833/000, een ronde schaal met ruitslijpsel en een zilveren beugel met parelrand, voorzien van restauratie, ø23x19cm. een bonboniere met Russisch slijpsel en een zilveren...

Zilveren zwavelstokdoos
Resultaat: 70 EUR

Zilveren zwavelstokdoosje, 925/000, in de vorm van een boekje versierd met graveerwerk. MT.: Begeer, Utrecht jl.:O:1998. ca 72 gram. 6x3,5x1cm In goede staat

Kristallen bowlpot met zilver
Resultaat: 80 EUR

Kristallen bowlpot met amandelslijpsel, voorzien van een onderschotel met gelobde rand en deksel voorzien van een zilveren knop met parelranden, 833/000. ø17x36cm. Minimale chips, In goede staat

Lot zilver (6x)
Resultaat: 60 EUR

Lot met 4 kurken en 2 voetstukken, 833/000. in redelijke staat.

Zilveren broekstukken
Resultaat: 150 EUR

Zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van het rijkswapen met getorste rand. ø 55mm. ca 45,2 gram. In goede staat

4 Zilveren bestekdelen
Resultaat: 50 EUR

Lot met 4 zilveren bestekdelen, 833/000, met een taartschep met een lofje aan de steel, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:p:1925, 2 suikerscheppen met gecontourneerde bak en één voorzien van ee...

Kristallen kaas- en boterstolp met zilveren
Resultaat: 80 EUR

Kristallen kaas- en boterstolp met zilver, 833/000. Kaasstolp met waaier en ruitslijpsel geplkaatst op een onderschotel met geschulpte rand, voorzien van zilveren knop met parelrand. En een boterstolp...

Zilveren miniatuur
Resultaat: 250 EUR

Antieke zilveren miniatuur, 800/000, een waterput met een emmer met baby en een ooievaar die de emmer ophijst. De put is voorzien van een allegorische voorstelling. ø5x7cm. ca 43 gram. In goede staat

Streekdracht schoenen met zilveren gespen
Resultaat: 180 EUR

Paar streekdrachtschoenen met zilveren gespen, 833/000, met muntjes en floraal decor. MT.: Pleun Hoggendoorn, Willige Langerak, 1882-1900. Voorzien van restauratie aan de achterzijde. 11,5x7cm. Voorzi...

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 160 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model versierd met lijn- , bloem- en cirkeldecor op het scharnierende deksel, verder versierd met lijnbewerking. MT.: H.Kuilenburg, Schoonhoven, jl.: W:1831. ...

Zilveren roomstel, 4x
Resultaat: 130 EUR

Zilveren roomstel, 835/000, met een ovaal gecontourneerd melkkannetje met houten greep, suikerbakje en presenteerblaadje. Met ribben voorzien van biedermeier graveerwerk. Compleet met suikerschepje vo...

Zilveren geboortelepel
Resultaat: 100 EUR

Zilveren geboortelepel, 835/000, voorzien van dubbel getorste steel bekroond met Sint Nicolaas op paard. 20 cm. ca 53 gram. MT.: onduidelijk jl.:r:2001. In zeer goede staat

Statenbijbel met zilveren sloten, 1818
Resultaat: 120 EUR

Statenbijbel, 1818, met het oude en nieuwe testament voorzien van zilveren sloten, 833/000, versierd met allegorische voorstellingen. jl.:G:1841. De bijbel is voorzien van een bruin lederen kaft. In ...

Zilveren roomlepel
Resultaat: 40 EUR

Antieke zilveren roomlepel, 833/000, met een ronde bak versierd met een voorstelling met figuren en een gekrulde steel voorzien van spelend figuur. MT.: Onduidelijk, jl.:H:1817. Voorzien van restaura...

3 Zilveren miniaturen, tafeltjes
Resultaat: 70 EUR

Drie zilveren miniaturen, 833/000, tafeltjes, allen voorzien van een blad met voorstelling. Grootte 3x4x5cm, 4,5x3x3cm en ø4x3cm. Totaal ca 53 gram. In goede staat

Lot zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver met een kinderbeker, 925/000, voorzien van oor en met parelrand, 's Gravenhage jl.:l:1971 en een lepel. MT.: Gerritsen en van Kempen, jl.:T:1954. Totaal ca 140 gram. In goede staat.

Lot zilveren vorken & lepels
Resultaat: 170 EUR

Lot met zilveren theelepels en taartvorkjes, 925/000. 12 theelepels en 12 taartvorkjes voorzien van een parelrand. In goede staat. Totaal ca 345 gram. 12 cm. In 4 cassettes verpakt.

Bijbel met zilverwerk
Resultaat: 100 EUR

Bijbel met zwart lederen omslag, het nieuwe testament, voorzien van een zilveren slot met groot zilveren element, voorzien van graveerwerk. 833/000. 9x13x3cm. In goede staat

Zilveren broodmand
Resultaat: 425 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gezaagd model met spijlen en floraal patroon, voorzien van een gesoldeerde parelrand. Geplaatst op een ovale ring met filetrand, deukje in. MT.: J.Krins, Schoonhove...