Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren mosterd & stel zoutscheppen 314
Zilveren mosterd & stel zoutscheppen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren strooilepel, 1815 306
Zilveren strooilepel, 1815

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3-Delige zilveren tafelset, 1920 275
3-Delige zilveren tafelset, 1920

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren kapset 267
Zilveren kapset

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren brillendoos &  zilveren bril 264
Zilveren brillendoos & zilveren bril

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Staphorster mantelhaak 257
Staphorster mantelhaak

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot divers met zilver 229
Lot divers met zilver

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Tas met zilveren beugel en ketting 226
Tas met zilveren beugel en ketting

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur kabinet 216
Zilveren miniatuur kabinet

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke zilveren papegaaibeugelbeugel 198
Antieke zilveren papegaaibeugelbeugel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Cassettes met zilveren lepels en taartschep 184
Cassettes met zilveren lepels en taartschep

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Statenbijbel, 1867, met zilver 156
Statenbijbel, 1867, met zilver

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
18e eeuws kinderrreismes met zilver 149
18e eeuws kinderrreismes met zilver

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur golfspeler 103
Zilveren miniatuur golfspeler

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Tasjes met zilver 356
2 Tasjes met zilver

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren pillendoosje 354
Zilveren pillendoosje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schaal met inhoud 353
Schaal met inhoud

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje 352
Zilveren pepermuntdoosje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 350
Zilveren schaal

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2 Kristallen schalen met zilverwerk 348
2 Kristallen schalen met zilverwerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren roomlepel & natfruitschep 342
Zilveren roomlepel & natfruitschep

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18e Eeuwse zilveren lepel, 1796 335
18e Eeuwse zilveren lepel, 1796

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
18e Eeuwse zilveren lepel 334
18e Eeuwse zilveren lepel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Stel 18e eeuwse zilveren vorken, 1791 332
Stel 18e eeuwse zilveren vorken, 1791

Resultaat:

150 EUR