Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren natfruitschep, 1935
Startprijs 50 EUR

Zilveren natfruitschep, 833/000, met florale opengewerkte bak en afbeelding van Jezus met Samaritaanse vrouw bij waterput. Fraaie steel met kroon dragende vrouw. L 18 cm. Zaanlandse Zilversmederij-Ha...

Karaf met zilveren stop
Startprijs 60 EUR

Amandel-geslepen karaf met zilveren stop. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

Lot zilver
Startprijs 60 EUR

Lot zilver, 833/000, met een tafelstuk van kristal op zilveren ronde voet met houten basement, ø 13x17cm, met chip, een beursje met zilveren gecontourneerde beugel en ketting, breedte 7 cm, 12 theelep...

Flacon met goudrand
Startprijs 60 EUR

Kristallen odeurflacon met goudbewerking en zilveren kraag met dop, 833/00, voorzien van florale bewerking. 11x4x2cm. In goede staat.

Odeurflacon met zilver
Startprijs 60 EUR

Kristallen flacon met zilveren voet en kraag, 833/000. Flacon met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren kraag en rand. ø3x9cm. In goede staat.

Twee zilveren gespen
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren gespen, 833/000, een rechthoekig model met bewerking van opengewerkte ovaaltjes en een rand met bewerking, 10x8cm.. En een ovaal gecontourneerde gesp opengewerkt en versierd met strikken...

Zilveren rammelaar
Startprijs 60 EUR

Fraaie zilveren bolrammelaar, 800/000, voorzien van afbeeldingen met kinderen en dieren. Met bijtring. ø3,9x10cm. Iets gedeukt, verder in goede staat.

Twee zilveren borstels
Startprijs 60 EUR

Stel met twee zilveren borstels, 925/000, versierd met een contour voorzien van bloemen. MT.: Walker & Hall, Sheffield, jl.:t:1911. 28 cm. Diverse deukjes verder in goede staat.

Drie beursjes met beugel
Startprijs 60 EUR

Lot met 3 beursjes, een zwart geborduurd tasje voorzien van een zilveren rechthoekige beugel versierd met graveerwerk, 833/000, Schoonhoven, jl.:H:1917, voorzien van ketting, 11 cm, een witmetalen beu...

Zilveren geboortebeker
Startprijs 60 EUR

Zilveren beker, 800/000, met omgeslagen rand en versierd met floraal graveerwerk met een cartouche voorzien van monogram: RM. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen. ø6x7cm. ca 67 gram. In goede staat

6x Plated kandelaren
Startprijs 60 EUR

Zes plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Zilveren lodereindoos
Startprijs 60 EUR

Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model o.a. voorzien van graveerwerk. MT.: C.J.Bruinings, Joure, 1849-1902. Mist een stukje, verder in goede staat. 3x3x5,5cm. ca 24 gram.

Drie delen zilver
Startprijs 60 EUR

Drie delen zilver o.a. een rond fotolijstje met bewerkte rand, een kandelaar op ronde voet met gravure en een smal klein vaasje met omgeslagen rand. diverse gehaltes. In redeljk goede staat. 8-12cm.

Zilveren Zeeuwse gesp
Startprijs 60 EUR

Zilveren Zeeuwse gesp, 833/000, gecontourneerde gesp gemaakt uit filigrain met knoppen. 2 Knoppen ontbreken, verder in goede staat. 11x6cm. totaal ca 43 gram. In goede staat.

Twee zilveren beugels
Startprijs 60 EUR

Twee antieke zilveren beugels, 833/000, een rond beugeltje versierd met parelrand en bandelwerk. Voorzien van binnenbeugel. MT.: A.Koppenol, Schoonhoven, jl.:I:1818, 9 cm, en een rechthoekig gecontou...

Twee zilveren borstels
Startprijs 60 EUR

Twee borstels met zilver, 833/000, ovale borstel voorzien van een zilveren schild met een afbeelding met figuren, 12x8cm, borstel zit los, en een rechthoekige borstel met zilveren schild met floraal d...

Zilveren strooilepel, 1859
Startprijs 60 EUR

Fraaie 835/000 zilveren biedermeier strooilepel met geschulpte opengewerkte bak en gecontourneerde gegraveerde steel. Mr. Wed. H. v/d Ree-Schoonhoven. J.l.: Z. Anno 1859. Afmeting: L 17,5 cm. Gewicht:...

Zilveren groentelepel, 1838
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren groentelepel met fraaie gecontourneerde en scherp gegraveerde steel. Mr. H.A. Schuss-Amsterdam. j.l.: D. Anno 1838. Afmeting: L 25 cm. Gewicht: circa 74 gram. In goede staat.

Zilveren groentelepel, 1878
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren groentelepel met gecontourneerde en fraai gegraveerde steel met bak. Mr. J.W. Tàrner-Amsterdam. j.l.: T. Anno 1878. Afmeting: L 27,5 cm. Gewicht: circa 83 gram. In goede staat.

Zilveren botermes, 1886
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren botermes met getorste steel en heft met parelrand. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek.J.l.: B. Anno 1886. Met bijzonder export-keur en merk Van Arcker-Batavia. Afmeting: L 46 cm. Gewicht: circa...

Zilveren gembercouvert, 1868
Startprijs 60 EUR

Antiek 835/000 zilveren gembercouvert met gecontourneerde stelen en floraal graveerwerk op bak en stelen. MT.: onduidelijk J.l.: I. Anno 1868. Afmeting: Lengte 19 cm Gewicht: circa 49 gram. In goede s...

Kristallen karaf met zilveren montuur
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen karaf met stop en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een 835/000 zilveren montuur. Mr. M.A.M. van den Bersselaar-Udenhout. Afmeting: 12 x 34 cm. In goede staat.

Zilveren pijpenwroeter, 1850
Startprijs 60 EUR

Antieke 835/000 zilveren pijpenwroeter/stopper met bloemknop. Mr. P.R. Cabboes-Leeuwarden. Circa 1850. Afmeting: L 10 cm. Gewicht: circa 7 gram. In goede staat.

Tas met zilveren beugel
Startprijs 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, rond gecontourneerd model versierd met graveerwerk. Voorzien van ketting. 14 cm. jl.:K:1920, Schoonhoven. Met een zwart fluwelen tas. In goede staat