Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren natfruitschep, 1935 336
Zilveren natfruitschep, 1935
Startprijs 50 EUR
Karaf met zilveren stop 59
Karaf met zilveren stop
Startprijs 60 EUR
Lot zilver 72
Lot zilver
Startprijs 60 EUR
Flacon met goudrand 117
Flacon met goudrand
Startprijs 60 EUR
Odeurflacon met zilver 125
Odeurflacon met zilver
Startprijs 60 EUR
Twee zilveren gespen 129
Twee zilveren gespen
Startprijs 60 EUR
Zilveren rammelaar 134
Zilveren rammelaar
Startprijs 60 EUR
Twee zilveren borstels 144
Twee zilveren borstels
Startprijs 60 EUR
Drie beursjes met beugel 148
Drie beursjes met beugel
Startprijs 60 EUR
Zilveren geboortebeker 161
Zilveren geboortebeker
Startprijs 60 EUR
6x Plated kandelaren 176
6x Plated kandelaren
Startprijs 60 EUR
Zilveren lodereindoos 185
Zilveren lodereindoos
Startprijs 60 EUR
Drie delen zilver 186
Drie delen zilver
Startprijs 60 EUR
Zilveren Zeeuwse gesp 208
Zilveren Zeeuwse gesp
Startprijs 60 EUR
Twee zilveren beugels 211
Twee zilveren beugels
Startprijs 60 EUR
Twee zilveren borstels 212
Twee zilveren borstels
Startprijs 60 EUR
Zilveren strooilepel, 1859 277
Zilveren strooilepel, 1859
Startprijs 60 EUR
Zilveren groentelepel, 1838 278
Zilveren groentelepel, 1838
Startprijs 60 EUR
Zilveren groentelepel, 1878 281
Zilveren groentelepel, 1878
Startprijs 60 EUR
Zilveren botermes, 1886 286
Zilveren botermes, 1886
Startprijs 60 EUR
Zilveren gembercouvert, 1868 288
Zilveren gembercouvert, 1868
Startprijs 60 EUR
Kristallen karaf met zilveren montuur 294
Kristallen karaf met zilveren montuur
Startprijs 60 EUR
Zilveren pijpenwroeter, 1850 296
Zilveren pijpenwroeter, 1850
Startprijs 60 EUR
Tas met zilveren beugel 317
Tas met zilveren beugel
Startprijs 60 EUR