Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote vuurvergulde pendule 3516
Grote vuurvergulde pendule
Startprijs 1.900 EUR
Verkocht
Jan Abraham Mondt, Lezende dame in een koffiehuis 1143
Jan Abraham Mondt, Lezende dame in een koffiehuis

Resultaat:

80 EUR

2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities 1141
2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities
Startprijs 80 EUR
Antieke Franse pendule, 1870 3507
Antieke Franse pendule, 1870
Startprijs 1.600 EUR
C. Cornelisz, Oesters met citroen 1135
C. Cornelisz, Oesters met citroen
Startprijs 130 EUR
L. de Jong, Platbodem bij zonsondergang 1134
L. de Jong, Platbodem bij zonsondergang
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Albert J. Temming, Hollands landschap met koeien 1130
Albert J. Temming, Hollands landschap met koeien

Resultaat:

225 EUR

Zilveren kinderlepel + eetschuifje 295
Zilveren kinderlepel + eetschuifje
Startprijs 50 EUR
Zilveren strooilepel, 1883 290
Zilveren strooilepel, 1883
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Arbeiders transporteren brandhout met paardenkar 1128
Onduid. gesig., Arbeiders transporteren brandhout met paardenkar

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x  A. Wapenaar, Figuren voorstellingen 1120
2x A. Wapenaar, Figuren voorstellingen

Resultaat:

180 EUR

Zilveren pepermuntdoosje met filigrain 284
Zilveren pepermuntdoosje met filigrain
Startprijs 70 EUR
Simon & Halby/Kammer & Reinhardt pop 3033
Simon & Halby/Kammer & Reinhardt pop
Startprijs 170 EUR
Armand Marseille pop, 1920 3030
Armand Marseille pop, 1920
Startprijs 170 EUR
Zilveren groentelepel, 1838 278
Zilveren groentelepel, 1838
Startprijs 60 EUR
Stel antieke zilveren eierlepels, 1861 275
Stel antieke zilveren eierlepels, 1861
Startprijs 100 EUR
Heubach Köppelsdorf pop 3021
Heubach Köppelsdorf pop
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Lodereinflesje met goud 264
Lodereinflesje met goud

Resultaat:

100 EUR

Zilveren empire couvert, 1821-1822 258
Zilveren empire couvert, 1821-1822
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Albert F. Mathijs, Dame in interieur 1101
Albert F. Mathijs, Dame in interieur

Resultaat:

275 EUR

Twee antieke Duitse poppen 3009
Twee antieke Duitse poppen
Startprijs 100 EUR
Schaakspel met bord 3005
Schaakspel met bord
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Engelmann, Stilleven in 17e eeuwse stijl 1088
Engelmann, Stilleven in 17e eeuwse stijl

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2 Zilveren fotolijsten 103
2 Zilveren fotolijsten

Resultaat:

50 EUR