49. Juliveiling 2021

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

18e Eeuwse Franse lantaarnklok 3636
18e Eeuwse Franse lantaarnklok

400 EUR

Ongesigneerd, Handwerkende vrouw 1175
Ongesigneerd, Handwerkende vrouw
Startprijs 400 EUR
Twee Chinese dekselpotten 7396
Twee Chinese dekselpotten

130 EUR

Zilveren klontentang + theeschep 262
Zilveren klontentang + theeschep

60 EUR

Twee opaline glazen pijpvazen 5524
Twee opaline glazen pijpvazen

50 EUR

Glazen sculptuur, Flamingo 5528
Glazen sculptuur, Flamingo

60 EUR

Hollands kabinet 4011
Hollands kabinet
Startprijs 1.200 EUR
Pidoux, Man met snor en oorring 1192
Pidoux, Man met snor en oorring
Startprijs 80 EUR
Set gemberpotten 5541
Set gemberpotten
Startprijs 50 EUR
Zilveren pepermuntdoosje 279
Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 70 EUR
Twee tegeltableau's 6005
Twee tegeltableau's
Startprijs 170 EUR
Chinees bord Ø 19,5 cm. 7413
Chinees bord Ø 19,5 cm.

300 EUR

Kristallen bokaal met zilveren voet, 1858 292
Kristallen bokaal met zilveren voet, 1858
Startprijs 50 EUR
Antieke Chinese trekpot 7430
Antieke Chinese trekpot
Startprijs 400 EUR
M. Wyckaert, Abstracte compositie 1209
M. Wyckaert, Abstracte compositie

90 EUR

Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm. 7447
Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm.

250 EUR

Antiek plated cabaret (Victoriaans) 309
Antiek plated cabaret (Victoriaans)

110 EUR

Piet Cottaar, Stilleven 1226
Piet Cottaar, Stilleven

190 EUR

Majolica bloempot Ø 29 cm. 6022
Majolica bloempot Ø 29 cm.
Startprijs 70 EUR