Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuws Franse lantaarnklok 3620
18e Eeuws Franse lantaarnklok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Franse lantaarnklok 3621
18e Eeuwse Franse lantaarnklok

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Franse portaalklok, 1830 3622
Franse portaalklok, 1830

Resultaat:

225 EUR

Antieke Franse reiswekker 3623
Antieke Franse reiswekker
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3624
Friese staartklok

Resultaat:

50 EUR

Antieke Franse Louis Seize klok 3625
Antieke Franse Louis Seize klok
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Louis Seize boog-pendule, 1800 3626
Louis Seize boog-pendule, 1800

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
Franse pendule met putti, 1890 3627
Franse pendule met putti, 1890

Resultaat:

300 EUR

Antiek marmeren klokkenstel 3628
Antiek marmeren klokkenstel
Startprijs 200 EUR
Franse wandklok, 1840 3629
Franse wandklok, 1840
Startprijs 150 EUR
Jura klokje met messing beslag 3630
Jura klokje met messing beslag
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Weense regelateur 3631
Weense regelateur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3632
Friese staartklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3633
Friese staartklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Fries kantoortje 3634
Fries kantoortje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ruempol Laren nabouw stoelklok 3635
Ruempol Laren nabouw stoelklok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Franse lantaarnklok 3636
18e Eeuwse Franse lantaarnklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3637
Friese staartklok

Resultaat:

80 EUR

Friese staartklok 3638
Friese staartklok
Startprijs 250 EUR
Friese staartklok 3639
Friese staartklok
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Drie-delig klokkenstel 3640
Drie-delig klokkenstel

Resultaat:

700 EUR

Comtoise met harpslinger 3641
Comtoise met harpslinger
Startprijs 60 EUR
Bronzen pendule 3642
Bronzen pendule
Startprijs 230 EUR