Antieke eikenhouten Friese kantoorklok met maanstand en wekker. Circa 1900. Klokkast verkleurd. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten staartklok met bronzen beslag, maanstand en drie gewichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Antieke Franse, romantische pendule. Circa 1870. Samac. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalderklok met kwartierslag en speelwerk. Met cilinder en kam + kwartel. Afmeting: 60 x 44 x 25 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse spiegelklok met vergulde lijst. Met speciaal mechanisme uurwerk. Mechanisme zit aan contra-wijzer. Functie niet getest. Afmeting: H 133 x B 83 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Mogelijk overschilderingen. Afmeting: 72 cm. Verder in goede staat.
Twee antieke Duitse notenhouten regulateurklokken. Onder andere; Gustav Becker. Circa 1900. Afmeting: 90 - 100 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en slagwerk op acht gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vergulde Franse Louis Philippe romantische pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1860. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok. Latere beschildering. Verder in goede staat. Afmeting: 74 x 36 x 27 cm.
Antieke Engelse lantaarnklok met ankergang. Uurwerk Walter Archer. Bel mist. Functies niet getest. Afmeting: 31 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1910. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule op houtgestoken console. Circa 1860. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29 x 34 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans koekoeksklok. Circa 1920. Afmeting: 45 x 33 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met originele beschildering en vergulding. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met soldaat, onder glazen stolp. Circa 1860. Louis Philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Amsterdamse wortelnoten Warmink staande klok met maanstand, datum, halfuur-slag, kwartier-slag, Westminster. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 228 cm.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en houten beelden. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Friese staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Poppen missen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en volle zwarte zuilen. Geen beelden aanwezig. Afmeting: 130 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse Franse, zwart-marmeren empire portaalklok met compensatieslinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede staat. Uurwerk behoe...
Grote 18e eeuwse Franse lantaarnklok met vergulde wijzerplaat en emaille cartouches. Spillegang en slagwerk. Afmeting: 44 x 26 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Carrara marmeren pendule. Circa 1870. Uurwerk mogelijk niet origineel. Huwelijk. Wijzerplaat gelijmd + geschilderd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse pendule. Incompleet. Voor onderdelen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 x 27 x 11 cm. In redelijke staat.
Antieke Amerikaanse notenhouten tafelklok met wekker. Circa 1900. Afmeting: 51 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Twee oude antieke koekoeksklokken met slinger en gewichten. Houtgesneden. Functies niet getest. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Twee antieke complete Duitse regulateur uurwerken. Junghans + Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: Ø 14,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met uurslag. Door Henri Body to Battel. Dagloper. Afmeting: H 197 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk + messing wijzerplaat. Circa 1920. Gewichten + slinger + facet geslepen glas. Afmeting: 200 x 62 x 33 cm. In goede staat.
Antiek Frans lantaarnklok-uurwerk. Eén-wijzerig met onderliggende ankergang. Circa 1800. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 16 x 15 cm. In goede staat.
Oude Hollandse Friese stoelklok. Afmeting: 81 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
19e Eeuwse zware gietijzeren wandklok. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 56 x 46 x 10 cm. In goede staat.
Antieke messing jaarpendule onder glazen stolp. Gemerkt. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse compositie metalen klokopzet. Edele heer met boek en pen. Circa 1890. Achtdaag-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Beschadigingen metaal zijkant. Figuur = 34 x 33 x 13 cm. In redelijke ...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 38 cm.
Antieke Duitse Junghans tafelklok met messing beslag. Gründerzeit. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten twee-gewichten Weense regulateur met secondenaanduiding. Circa 1880. Wijzerplaat beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 136 cm.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Halfuur-slag. Met slinger achter glas. Circa 1890. Afmeting: 95 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote antieke Duitse notenhouten vrijslinger met getoogde wijzerplaat. Balkon op kroon en op staart. Slinger achter glas. Halfuur-slag. Circa 120 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese notaris staartklok met originele beschildering. Wekkerfunctie + vergulde houten poppen. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Italiaanse boulle stijl tafelklok met brons en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule met fluitspeler. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Prachtige 18e eeuwse Engelse mahoniehouten Loncase staande klok met Korinthische zuilen en vergulde capitellen. Door Peter Fearnley Wigan. Met seconden + datum aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-...
Vuurvergulde Franse Louis Seize skeletklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Vrouw met tamboerijn. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén vals gat in basement. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse brons vergulde Charles Dix pendule. Vrouw met lyra. Achtdaags-uurwerk, Halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.
Drie-delig 19e eeuws bronzen empire-stijl klokkenstel met faunen. In ongerestaureerde en ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén ornament mist. Afmeting: 44 x 48 x 12...
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en scheepjesmechniek. Afmeting: 139 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese eikenhouten staartklok met wekker en automaat. Gedecoreerd met boot en zeemeermin. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.
Ruempol Laren nabouw stoelklok met wekker. 20e Eeuw. Handbeschilderd. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 136 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Weense regulateur met bruidskrans. Circa 1870. Wijzerplaat beschadigd. Klokkast overgebeitst. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.
Notenhouten klok met messing beslag. Gemerkt Jura West Germany. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse palissanderhouten wandklok met floraal intarsia. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 60 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren/compositie metalen klokkenstel met kandelaren. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 - 60 cm. In goede staat.
Grote Franse pendule met bachus en vogel. Op marmeren basement. Circa 1890. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 38 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize boog-pendule. Circa 1800. Messing verguld, met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Louis Seize klok. Le Roy Paris. Circa 1800. Retouches wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Weekloper. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker. Gemerkt R + C. Made in Paris. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse lantaarnklok met spillegang. IJzer + messing wijzerplaat. Eén wijzer! Slagwerk op grote bel. Afmeting: 36 x 17 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse precisie regulateur met centrale seconde en zware Berthoud compensatieslinger. Weekloper met pennegang. Gesigneerd Eduard Michiels A. Malines. Afmeting: 12 x Ø 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse met schildpad belijmde pendule. Circa 1880. Uurwerk B + C. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaansa mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker staande klok. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal snijwerk. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 212 cm. In goede staat.
Antiek zwart marmeren klok met graveringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 40 x 41 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen pendule met messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bij omranding uurwerk enkele haarlijnen. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke vuurvergulde bronzen pendule met stil uurwerk. Bibliotheek. Bovenplaat niet origineel, tevens mist iets bovenop. Wijzerplaat iets beschadigd. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmetin...
19e Eeuwse vergulde Franse empire pendule met officier te paard. Stil uurwerk met touwtjesslinger. Uurwerk mogelijk niet origineel. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Franse houtgestoken en gepolychromeerde wandklok met halfuur-slag op gongspiraal. Slinger + gewichten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 63 cm.
Antieke messing nachtwakersklok met florale, ijzeren wandbevestiging. T.H. Hahn's Original Nr. 29187. Sleutel mist. Afmeting: 23 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse zwart-marmeren pendule met vrouw, boek en kind. Compositie metaal. Circa 1860. Scheurtje marmeren plint zijkant. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 60 x 49...
Oude messing reiswekker met vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Haarlijn wijzerplaat. Afmeting: H 8 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Messing met cloisonné. Circa 1900. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule. Vrouw met boek. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Albast beschadigd. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Antiek vijf-delige keramieken klokkenstel. Circa 1900. Gemerkt monogram + Rhein. Stil uurwerk. Klok chip + vazen enkele chips. Afmeting: H 16 - 29 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Schwarzwalder wandklokken met gewichten en slingers. Eén klok mist ketting. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 20 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse 50-er jaren reiswekker. Merk: Europa 2 jewels Germany. Afmeting: 7,5 x 7 x 3 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateurs. Circa 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans Napoleon III Carrara marmeren pendule stel met vergulde bronzen armaturen + Wedgwood bisquit porseleinen plaquettes. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting:...
Franse comtoise met ankergang. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw. Frankrijk. Circa 1900. Chip wijzerplaat. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Circa 1900. Weekloper, stil-uurwerk. En een eiken buffetklok. Circa 1920. Afmeting: 23 - 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing glaspendule. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Ongemerkt. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en originele beschildering. Circa 1800. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Kleine antieke Duitse Junghans regulateur. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten staande klok. Christiaan Huygens. Met kwartier-slag, dag aanduiding, datum aanduiding, maand aanduiding + wereldtijd aanduiding op verschillende wereldplaatsen + maanstand...
Oude mahoniehouten pubklok met secondenaanduiding. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x Ø 39 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met pronkslinger. Circa 1880. Uurwerk vervuild. Afmeting: 98 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met harpslinger. Circa 1880. Afmeting: 45 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met wekkerfunctie en harpslinger. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Grote Franse antieke marmeren met bronzen Charles Dix pendule. Door Theodore Gechter 1843. Bronzen figuur, Theodore Gechter. 1796 - 1844. Indiaan te paard schiet op puma. Boog mist. Verder in goede st...
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.