Romeinse ring en fibula, bodemvondst. Zware ring voorzien van een ovaal geslepen agaat met gravure van een watervogel, en een fibula. 3x3cm en 5x2cm.
Bijzonder grote Hollandse tinnen snavelkan. 18e Eeuw. Met opschrift Rijsoort. Mooie patina. Afmeting: H 43 x Ø 23 cm. In goede staat.
Drie antieke Engelse mahoniehouten/palissander dekseldozen. Circa 1900. Afmeting: 14 - 26 cm. In zeer goede staat.
50-er Jaren tafellamp met grote zeeschelp. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen kandelaren, deels verguld. Figuur op amfora vaas draagt kandelaar. Circa 1860. Hermes en ? Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vier antieke gepolychromeerde ijzeren kerstboomstandaards. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Nishapur terracotta geglazuurde en beschilderde vogel. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 17 x 11 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke lampen met schelpen. Cameo + parelmoer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen turfkist met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 28 x 30 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhout gestoken Heilig kruis met lindenhouten gesneden corpus. Neo gotisch met ranken en draken. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Drie originele Hollandse oude emaille reclame schilden. Rijwielen, Bovag, Erkend bromfietshandelaar. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 28 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Originele antieke Diecast missie spaarpot.ca 1920 Voor de missie koning Balthazar HAP. ZE. T. IE. Verso voor mijn melaatse arme negerkinderen etc. Afmeting: 15 x 13 x 13 cm. In zeer goede staat.
Wildzwijn. Keiler. Opgezette kop met glazen ogen en houten plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 43 cm. In goede staat.
Twee vergulde Jugendstil kaarskandelaren met onyx. 4-Lichts. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken dienblad met vernikkelde omranding. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 55 x 34 x 4 cm. In goede staat.
Vijf oude lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. (buitenmaat). In goede staat.
Antieke Franse gepolychromeerde tinnen spiegel met strik. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 68 x B 26 cm. In goede staat.
Twee 80-er jaren design stalampen. 1x groot met marmeren voet, verstelbaar. 1x wit met bol. Afmeting: H 127 - 183 cm. In goede staat.
50-er Jaren reclame borstbeeld met polychromie. City Sport, met lederen vliegeniersmuts. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen paraplubak met kraanvogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese terrracotta kruik op houtgesneden console. Afmeting: H 20 x Ø 9 cm. In goede staat.
Duits album met vierhonderd biljetten noodgeld. 1914 - 1924. Afmeting: 33 x 22 x 3 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize theestoof met intarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Afmeting: 52 x 31 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Circa 1850. Afmeting: 41 x Ø 35 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco, Amsterdamse School-stijl Heilig kruis met coromandelhout. Circa 1930. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Twee messing gegoten bellen. 20e Eeuw. 1x P.S. Graf-Spee met annotatie 1939. 1x Neo renaissance kloosterbel. Afmeting: 21 - 46 cm. In goede staat.
Lot divers antiek koperwerk. Onder andere; haardset, petroleumlamp, ketels en kandelaar. Circa 20 - 70 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. 4-Lichts. Vuurverguld + gepatineerd. Circa 1850. Neo gotisch. Ongereinigd. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Bestaande uit: zoutstrooiers, brandewijnkom, schalen, maat. Afmeting: 7 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Nishapur terracotta ornamenten/plaquettes. Iran. 7e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 4 - 6,5 cm. In goede staat.
Antieke Nishapur bronzen knots, of mogelijk flacon. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 9 x Ø 5 cm. In goede staat.
Lot divers Nishapur glaswerk. Iran. Bodemvondsten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 1,5 - 10 cm. In goede staat.
Lot divers Nishapur glaswerk. Iran. Bodemvondsten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 1,5 - 10 cm. In goede staat.
Vier antieke knotsuiteinden ten behoeve van slagwapen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Twee antieke Iraanse terracotta geglazuurde Nishapur potten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Gerestaureerd. Afmeting: H 15 - 16 cm. In goede staat.
Negen antieke terracotta figuren, onder andere twee fluitjes in de vorm van vogeltjes en diverse dieren. Perzië. Bodemvondst. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Zeven antieke geglazuurde Nishapur terracotta olielampen. Iran. 9e - 14e Eeuw. Bodemvondst. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhout gestoken zware plaquette met Heilige Petrus. Heeft buiten gehangen. Afmeting: 94 x 78 x 8 cm. In goede staat.
Twee bronzen empire-stijl kandelaren met marmeren basement en engelen. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Stel Franse marmeren cassolettes met brons. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Hollands specerijenkastje met Petrus Regout Maastricht houders. Circa 1930. Afmeting: 38 x 55 x 15 cm. In goede staat.
Drie antieke kerkboeken/bijbels. 1x met gouden slot. 1x met zilveren slot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kopergeslagen wijnkoeler met klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: 20 x 46 x 32 cm. In goede staat.
Antieke onyx piedestal met draaiplateau en vergulde capitellen. Chips basement. Circa 1870. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.
Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Eén karaf beschadigd, scherven + stop los erbij. Drie goed + één slingerglas. Afmeting: 21 x 18 x 19 cm. In redeli...
19e Eeuwse Franse bronzen kaarskandelaar met beschilderde porseleinen lekrand. Landschap/Ontari Kevelaar/goud decor. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke marmeren piedestal. Twee-delig. Eerste helft 20e eeuw. Enkele chips. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Vier-delige tuintafelset van beton. Eind 20e Eeuw. Bestaande uit: drie banken van H 46 x 125 x 35 cm. + een ronde tuintafel op voet, gedecoreerd met druivenrank. Afmeting: Ø 100 x H 75 cm. In goede s...
Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.
Fontein van beton met schelpvormige opvangbak met daarboven een jongensbeeld die een vis vast houdt. Afmeting: 81 x 57 x 57 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren tuinvazen. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee oude tuinbeelden op sokkel. 1x Meisje met bloemen. Stukje voet mist. Afmeting: H 88 cm. 1x Boeddha op Korintische zuil. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Vier blauw geglazuurde bloempotten. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 21 cm. In goede staat.
Kleine apothekerskast voor aan de wand. Met messing beslag. Circa 1900. Jugendstil. Eikenhout met notenhout. Afmeting: 44 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Twee Hollandse neo renaissance kopergeslagen spiegels. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 63 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen penkandelaren. 19e Eeuw of ouder. Renaissance-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Zeldzaam 16e eeuws antiquarisch boek. Perkament. Anno 1571. VI. Tomus Operum. D. Avrelii. A.V. Gustini Hip Ponensis Episcopi. Rug licht los. Afmeting: H 39 x B 25 cm. Verder in goede staat.
Twee messing neo renaissance kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Lot van negen antieke bronzen gewichten. 20 gram tot 10 kilo. Afmeting: 2 - 17 cm. In goede staat.
Twee zware bronzen penkandelaren met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing haardset met afbeelding van 17e eeuwse driemaster. Zes-delig. Afmeting: 121 x 43 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Nederlandse bureau barometer van messing. Amor op schip. Circa 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Lot diversen, oud/antiek. Bestaande uit: wandklok, naaimachine, Chinees porselein, camera Ernemann Dresden. Afmeting: 5 - 43 cm. In matig/redelijke staat.
Lot divers antiek (6x). Bestaande uit: Parelmoer belijmde klok. Handgrip, hout, plated + parelmoer. Twee maal damesbeurs met parelmoer. Schildpad klapbril. Plus plated dekseldoos, China. Afmeting: 5 -...
Antieke compositie metalen staande lamp. Circa 1900. Vrouw draagt fakkel. L' iris. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Bronzen kaarskandelaar met marmeren basement. Jugendstil-stijl, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee dozen met divers oud/antiek koperwerk. Onder andere; lampen, kandelaren et cetera. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.
Leuke staande vintage lamp met kunststof kap. Gemerkt Hagoort. Circa 1970. Afmeting: 163 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Circa 1840. Afmeting: H 40 x Ø 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse theestoof met koperen ketel. Twee-kleurige theestoof. Circa 1860. Afmeting: 68 x Ø 35 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; tinnen kraantjeskan, twee blakers, vijzel en messing hanglamp. Afmeting: 10 - 36 cm. In goede staat.
Japanse Satsuma lamp met figuren en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Hollands houtwerk. Onder andere; Hindelopen stoof et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.
Oude messing weegschaal met antieke gewichten. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhout gestoken kapstok met leeuwenkoppen. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 39 x 97 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands polychrome beschilderd spinnewiel met mangel. Afmeting: 107 x 110 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme kopergeslagen bloempotten. Landschap/bustes/draak decor. Leeuwenpoten etc. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk dienblad met vogel/bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eiken bijbelkist. Neo renaissance. Afmeting: 29 x 37 x 57 cm. In goede staat.
Grote eikenhout gestoken wandconsole. Neo gotisch. Circa 1880. Afmeting: 22 x 43 x 21 cm. In goede staat.
Grote verzameling postzegels. Nederland vanaf 1864, Nederlands-Indië en België. Gestempeld. In doos met enveloppen. Leuk lot! Afmeting: 12 x 36 x 33 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke bronzen penning. Buitmaken van de HMS Macedonian door de USS United States 1881. Met kapitein Stephen Decator. Herslag 1881. Afmeting: Ø 6,5 cm. In goede staat.
Zeldzame grote vergulde bronzen hanglamp. 19e Eeuw. Kaarsenkroonluchter, 24-lichts. Later deels geëlektrificeerd. Met drie figuren, ranken en kristalglazen pegels. Afmeting: 85 x Ø 98 cm. In goede sta...
19e Eeuwse Hollandse notenhouten biedermeier theestoof met ketel. Circa 1850. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen empire tazza. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen empire kaarskandelaren. Circa 1820. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Schlott Hohner & Co. pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 36 x 43 x 49 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren Columbus weegschaal met messing. Circa 1900. Bilateral. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Messing Morse seinsleutel. Nederlandse militaria, 50-er jaren. Afmeting: 11 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Etnografische dolk gemaakt van been en veren. Nieuw Guinea? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.