Lot van 24 stuks antieke bijbelse tegels. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met tien delen (schalen) Herend porselein. Handbeschilderd met paars/roze bloem decor. De randen van alle schalen met gevlochten decor. Geheel bestaand uit drie ovale schalen, 22 x 17 cm. Eén deks...
Lot van 8 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 13 t/m 15 cm. In goede staat.
Lot met 17 delen Herend porselein. Handbeschilderd met paars bloem decor. Onder andere; drie potten op vierkantige voet met leeuwenpoten. 1x H 19 x Ø 20 cm. 1x H 10,5 x Ø 21 cm. 1x H 8 x Ø 7 cm. Twee ...
Lot van 15 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 14 - 6 cm. In goede staat.
Lot Herend porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor van hazelnoten, radijs, kersen, insecten, paddestoelen, aardbei, floraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: vier mocca kop e...
Medische buste van porselein 'Phrenology'. By L.N. Fowler. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Lot van 6 Hummel figuren. Onder andere: First love, April shower, Am scheideweg, twee dansende meisjes, twee beeldjes met tekst. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Lot van 10 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 15 - 9 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-delige achtkantige handbeschilderde blauw-witte fruittest. Gemerkt Makkum Tichelaar 900 schilder dJ. Afmeting: 16 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Lot van 15 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 14,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Lot van 15 Hummel figuren. Diverse afbeeldingen. Afmeting: 13 - 6,5 cm. In goede staat.
Lot van 15 Hummel figuren. Goebel. Diverse figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Oude majolica buste. Arabier met tulband. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 32 x 20 cm. In goede staat.
Antieke smeedijzeren bijzettafel met zes-pas Turks Iznik tegeltableau. Eén tegel gelijmd. Afmeting: 42 x 52 x 37 cm. In goede staat.
18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
Negen delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Acht delen kerststal, met monogram. Eén deel Hummel, wijwaterhouder. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Grote Duitse historisme steengoed Grenzhausen kan. Circa 1880. Handvat gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In matig/redelijke staat.
Twee oude/antieke Franse Sevres porseleinen theebussen. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Afmeting: 13 x 11 x 6 cm. In goede staat.
Lot divers porselein. Goebel. Bestaande uit: Maria met kindje Jezus. Non, gesigneerd Krobek 1967. Limoges ei. Wijwaterbak. Los bordje en een kalender bord (= 62 x 26 cm.). In goede staat.
Wortelnoten hangvitrine vol met 25 stuks Goebel borden en 5x Goebel Engels. 20e Eeuw. Afmeting kastje: H 73 x B 69 x D 20 cm. In goede staat.
Drie-delig Hollands Petrus Regout Maastricht keramieken kaststel. Circa 1890. Afmeting: H 27 - 35 cm. In goede staat.
Groot lot oud Hollands keramiek. Divers. Onder andere; oud Delft, Societe Ceramique lampet stel. Enkele chips. Afmeting: 10 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke keramieken vazen. Jugendstil. Circa 1910. Eén platelen oorvaas, Arnhem-decor Maranitta. Eén majolica vaas met verlopen glazuur. Monogram. Afmeting: H 27 - 33 cm. In goede staat.
Vier zeldzame antieke Hollandse polychroom platelen herinneringsborden. WO I. 1914 - 1918. Ivora Gouda. Afmeting: Ø 19 - 28 cm. In goede staat.
Wedgwood of Etruria keramieken servies. Creme-kleurig met floraal reliëf decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, drie terrines, diverse borden en schotels. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede...
Drie antieke Hollandse mangaan twaalf-pas tegeltableau's. Religieus. Circa 1800. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands Jugendstil theeservies. Gemerkt PL/S modern. Circa 1915. Paulus Porcelain Heemskerk. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, elf kop + schotels + bonbonschaal. Twee kopjes haarlijn, r...
Grote porseleinen plaquette. Paardenhoofd. Circa 1900. Handgeschilderd. F. Scherf 1996. Afmeting: 35,5 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse Staffordshire honden van keramiek. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Satsuma porseleinen dekselvaas met floraal decor en houten hocker. Afmeting: 104 x 40 cm. In goede staat.
Drie Herend porseleinen bloempotten met rose/floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - Ø 17 cm. In goede staat.
Antiek 6-pas tegeltableau met afbeelding van gele vogel in vogelkooi. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse tegeltableau's. 1x Driemaster 'De Hoop', 6-pas, circa 1900, vier tegels gescheurd. 1x Laatse avondmaal, mangaan-kleurig, 19e eeuw, één tegel chip, één tegel poging tot restaurat...
Grote Hollandse Makkumer polychroom fayence wandschotel. 75 Jaar Rabobank. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts polychrome kaststel met landschap decor. 19e Eeuw. Enkele restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Tichelaar Makkum cachépot met chinoiserie/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 23,5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Vijf-delig porseleinen kaststel in Delftse-stijl. Met landschap/vogel decor. Circa 1930. Afmeting: H 19 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse majolica wandplaquette met Athene. Circa 1880. Rocaille gelijmd. Merkteken + nr. 1329. Afmeting: 43 x 32 cm. In redelijke staat.
Antiek 19e eeuws 12-pas tegeltableau. Holland. Met riviergezicht naar schilderij 18e eeuw. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In matige staat.
Twee antieke majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Genummerd. Eén haarlijn. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee antieke 6-pas Hollandse tegeltableau's naar schilderijen van Otto Eerelman. Circa 1900. Vier tegels beschadigd. Afmeting: 44 x 29 cm. In redelijke staat.
Twee majolica wandborden met reliëf. Damesportretten en floraal decor. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica jardiniere met draken en opgewerkte rozen. Circa 1900. Voet gerestaureerd + chips rozen. Afmeting: 34 x 48 x 28 cm. In redelijke staat.
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot antieke tegels. Twintig stuks. 18e - 19e - 20e eeuw. Hollandse mangaan-kleurige tegels met dorpen en zeegezichten decor. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede sta...
19x Diverse antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Keramos Wien keramieken figuren. Circa 1920. (1) Meisje met appels, chip. (2) Forel, goed. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Drie Delftse Fayence wandborden. Floraal decor. 20e Eeuw. Royal Koninklijk Delft. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Makkumer porseleinen theebussen. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Eén deksel mist. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken bloempotten met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Duitse geglazuurde steengoed voorraadpot met hengsels en medaillons. Enkele chips. Afmeting: H 57 x Ø 31 cm. stukjes gelijmd In redelijke staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen lamp, 3-lichts, met figuren voorstelling. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Makkumer polychrome fayence kaststel. Gemerkt Tichelaar. Met figuren/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 34 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mangaan-kleurig tegeltableau 11 tegels met bijbelse voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 - 145 cm. In redelijke staat.
Antieke Majolica bloempot met oren. Floraal/tijger in landschap decor. Gemerkt + genummerd. Afmeting: 23 x 30 x 23 cm. In goede staat.
Grote antieke Makkumer fayence Tichelaar wandplaquette met polychrome wintergezicht. Circa 1900 of later Afmeting: H 38 x B 32 cm. In goede staat.
17e Eeuws Hollands tegeltableau met floraal decor. 4-Pas. Beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws vijf-delig polychrome Delfts fayence kaststel met floraal en papegaai decor. Enkele chips. Afmeting: H 29 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws polychrome Fayence figuur. Frankrijk? Muilezel met vrouw. Bodemmerk. Restauraties. Afmeting: 22 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.
Hollandse Makkumer Fayence Tichelaar wandplaquette. Met molen decor. Circa 1900. Afmeting: 40 x 32 x 2 cm. In goede staat.
Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met militaire figuren. Kleinere restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.
Twee zeer grote Franse polychrome Fayence neo renaissance pronkkannen met figuren en floraal decor. Circa 1900. Initialen bodemmerk en nummer. Eén vaas gelijmd en beschadigingen. Eén vaas hengsel geli...
Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Grote Hollohaze Hungary porseleinen 7-liter fles, Palinka. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Delftse wandschotel naar Otto Eerelman. Circa 1880. Verso gemerkt Delft F. 1. Blindmerk. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke terracotta/Fayence apothekerspotten. Eén pot gelijmd, verder goed. Afmeting: 23 - 33 cm.
Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen Meissen koekjesschaal. Floraal + goud decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal Selb Bavaria deelservies. Decor Aida. 20e Eeuw. Bestaande uit: 18x kop + schotels, 8x diepe borden, 8x grote borden. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse porseleinen oorvaas met handgeschilderd rozen decor. Bodemrand + oren matig gerestaureerd. Afmeting: H 49 cm. In matige staat.
Antieke Duitse Sitzendorf porseleinen figurengroep met zes figuren. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen plaquette. Kinderen spelen met kat en muis. Monogram. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Grote porseleinen tafellamp met kristal (uil). Huwelijk, beeld + lamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antiek negen-delig Japans eierschaal porseleinen theeservies. Circa 1920. Met bodemmerk. Beschadiging of haarlijn mogelijk. Afmeting: 8 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands polychroom 6-pas tegeltableau met paardenmenner + paard decor. 19e Eeuw. Haarlijnen. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse majolica aap met hoed, 'ärgere dich nicht'. Mogelijk Bernard Bloeh. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Lot van 12 Hummel jaarborden. Door M.J. Himmel. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Twaalf delen Hummel. Bestaande uit: Twaalf M.J. Hummel wandborden van porselein. Kinders Freuden der Jahreszeiten. En drie keer M.J. Hummel porseleinen medaillons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 7...
19e Eeuws klokkenstel met 18e eeuwse Delfts Fayence, bronzen monturen met Foo-honden koppen et cetera. Circa 1880. Achtdaags-uuwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 49 cm. In goede staat.
Twee antiek vergulde Frans porseleinen empire amfora vazen. Met geschilderd Romeins figuren decor. Blindmerken. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Delfts fayence aardewerk. Bestaande uit; Schenkkan, gemerkt De Klauw. Twee borden, gemerkt A.P.K., 19e Eeuw. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Antiek polychroom 6-pas tegeltableau. Holland. Circa 1900. Met voorstelling van zeven provinciën. Diverse breuklijnen. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In matige staat.
Grote Europese terracotta theekan. Hectogonaal model met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Gemerkt S + O . Afmeting: 24 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Twee delen Delfts fayence. 1x kom, gemerkt de Claauw, circa 1900, chip. 1x A.P.K. bord, 19e eeuw, floraal/figuren decor. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Villeroy & Boch schotel met floraal decor. Octagonaal. Jugendstil. Circa 1900. Twee restauraties. Afmeting: 20,7 x 20,7 cm. In redelijke staat.
Drie-delig Hollands Gouda polychroom platelen klokkenstel. Jugendstil. Decor Juliana. Schilder M.N. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Philips Tichelaar Makkum wandbord. 25 Jaar jubileum Philips 2002. Afmeting: 7 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse steengoed vaas. Gemerkt met hert + onduidelijke signatuur. Circa 1900. Jugendstil. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek keramiek. Bestaande uit: Historisme goudsteen schenkkan, historisme majolica schenkkan, terracotta tabakspot, Italiaanse fayence apothekerfles + onderschotel. Afmeting: 20 - 25 cm. I...