Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zandstenen Maria beeld op sokkel 2010
Zandstenen Maria beeld op sokkel

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Zandstenen kapel 2082
Zandstenen kapel

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Zandstenen Maria beeld op sokkel 2011
Zandstenen Maria beeld op sokkel

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke Nishapur vogel 2064
Antieke Nishapur vogel

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
18e Eeuwse tinnen snavelkan, H 43 cm. 2256
18e Eeuwse tinnen snavelkan, H 43 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke globe in houder, 1900 2008
Antieke globe in houder, 1900

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee bronzen Charles Dix kandelaren 2111
Twee bronzen Charles Dix kandelaren

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zeldzame hanglamp (verguld) 2188
Zeldzame hanglamp (verguld)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Stel Franse cassolettes, 1900 2417
Stel Franse cassolettes, 1900

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Onyx zuil met draaiplateau, 1870 2369
Onyx zuil met draaiplateau, 1870

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Franse bronzen kandelaren, 1860 2003
Twee Franse bronzen kandelaren, 1860

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Duitse  zonnewijzer 2029
Duitse zonnewijzer

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee bronzen empire-stijl kandelaren 2013
Twee bronzen empire-stijl kandelaren

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Christian Dior tas 2030
Christian Dior tas

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Japanse/Chinese jardiniere 2009.
Japanse/Chinese jardiniere

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Gebrandschilderde lamp 2032
Gebrandschilderde lamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Brevete speeldoos 2222
Antieke Brevete speeldoos

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
18e Eeuws wortelnoten theekist 2359
18e Eeuws wortelnoten theekist

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Romeinse ring + fibula 2046
Romeinse ring + fibula

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antiek reclame bord 2026
Antiek reclame bord

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee Art Deco-stijl wandlampen 2031
Twee Art Deco-stijl wandlampen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Drie antieke Nishapur kommen 2051
Drie antieke Nishapur kommen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Drie antieke Nishapur kommen (Iran) 2052
Drie antieke Nishapur kommen (Iran)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke George Nilsson lamp 2001
Antieke George Nilsson lamp

Resultaat:

275 EUR