49. Juliveiling 2021

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

Franse porseleinen tafellamp 2407
Franse porseleinen tafellamp
Startprijs 100 EUR
Figuurlijke vaas, 1900 2408
Figuurlijke vaas, 1900
Startprijs 100 EUR
Specerijen kastje 2409
Specerijen kastje

50 EUR

Beschilderde zuil 2410
Beschilderde zuil

90 EUR

Grote tinnen klepkan 2411
Grote tinnen klepkan
Startprijs 90 EUR
Lot divers antiek tin 2412
Lot divers antiek tin
Startprijs 50 EUR
Antieke bijbel met verguld slot 2413
Antieke bijbel met verguld slot
Startprijs 200 EUR
Sigarenkist met snijwerk 2414
Sigarenkist met snijwerk

80 EUR

Twee oude dekseldozen 2415
Twee oude dekseldozen
Startprijs 40 EUR
Zeldzame plantenbak met Majolica tegels 2416
Zeldzame plantenbak met Majolica tegels
Startprijs 500 EUR
Stel Franse cassolettes, 1900 2417
Stel Franse cassolettes, 1900

550 EUR

Antieke Regentone radio 2418
Antieke Regentone radio
Startprijs 30 EUR
5-Lichts hanglamp 2419
5-Lichts hanglamp
Startprijs 30 EUR
Design dressboy 2420
Design dressboy
Startprijs 25 EUR
Diverse delen kerfsnede (6x) 2421
Diverse delen kerfsnede (6x)
Startprijs 50 EUR
Damestas van Bruno Magli 2422
Damestas van Bruno Magli
Startprijs 35 EUR
2x 19e Eeuwse bronze kaarskandelaren 2423
2x 19e Eeuwse bronze kaarskandelaren

90 EUR