Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee zeldzame Chinese borden 7024
Twee zeldzame Chinese borden

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Drie Chinese Familie Rose borden Ø 22 cm. 7025
Drie Chinese Familie Rose borden Ø 22 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote Chinese kom Ø 22,8 cm. 7026
Grote Chinese kom Ø 22,8 cm.

Resultaat:

650 EUR

Chinese vaas, H 25 cm. 7027
Chinese vaas, H 25 cm.
Startprijs 1.100 EUR
Chinese Familie Rose trekpot 7028
Chinese Familie Rose trekpot
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Chinese Gueng Lung schaal 7029
Chinese Gueng Lung schaal

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote Kanton kom 7030
Grote Kanton kom

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (8x) 7031
Lot Chinees porselein (8x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (div.) 7032
Lot Chinees porselein (div.)

Resultaat:

250 EUR

Kang Xi theebus met zilverwerk 7033
Kang Xi theebus met zilverwerk
Startprijs 600 EUR
Familie Rose trekpot, 18e eeuw 7034
Familie Rose trekpot, 18e eeuw
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Chinees bord Ø 22,8 cm. 7035
Chinees bord Ø 22,8 cm.

Resultaat:

800 EUR

Vijf-delig Chinees kaststel 7036
Vijf-delig Chinees kaststel
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Chinese drakenschotel Ø 20,2 cm. 7037
Chinese drakenschotel Ø 20,2 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese kom Ø 25 cm. 7038
17e Eeuwse Chinese kom Ø 25 cm.

Resultaat:

350 EUR

Chinese Familie Verte schenkkan 7039
Chinese Familie Verte schenkkan
Startprijs 600 EUR
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm. 7040
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 22,2 cm. 7041
Chinees Familie Rose bord Ø 22,2 cm.

Resultaat:

250 EUR

Twee Familie Rose borden Ø 23,5 cm. 7042
Twee Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Li Manfeng, Hondjes in landschap 7043
Li Manfeng, Hondjes in landschap

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Grote Chinese kom Ø 17,5 cm. 7044
Grote Chinese kom Ø 17,5 cm.

Resultaat:

325 EUR

Grote Chinese klapmutskom Ø 20 cm. 7045
Grote Chinese klapmutskom Ø 20 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese Swatow schotel Ø 32,6 cm. 7046
Chinese Swatow schotel Ø 32,6 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vijf Chinese kop/schotels 7047
Vijf Chinese kop/schotels

Resultaat:

250 EUR