Rida. Circa 1950. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Pierre Alechinsky. 1927 - .Nr. 52/300. Espionne (1970). Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Figuren op bankje langs een rivier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.
German Grobe, 1887. 1857 - 1938. Platbodem in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 69 x B 48 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De manke. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Corneille, '88. 1922 - 2010. Figuratieve voorstelling. Duif, vrouw, kat. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Drie oude Engelse reproducties in wortelnoten lijsten. Vossenjacht. Reproducties op papier. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Brügte? 1993. Landschap in bloei met heuvels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x 76 cm. In goede staat.
W.J. Rangé. 20e Eeuw. Schelpenvissers op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Willem Horsman. 1892 - 1966. Hollands dorpsgezicht met afgemeerde platbodems. Eén gaatje in linnen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.
E.F. v.d. Burgh. 1929 - 1970 Arnhem. Gedroogde zonnebloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1940. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 30 cm. In goede staat.
Bruinsma. 20e Eeuw. Wintergezicht met bos en huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Naar Ruijsdaal. 1923. Wintergezicht met boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 16 cm. In goede staat.
Febernes, 1946, vaas met violen. H.E. Knaake, landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
P. Dönitz. 20e Eeuw. Lago Maggiore. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Twee handingekleurde 18e eeuwse gravures. (1) Gezicht van de nieuwe Korenbeurs. (2) Gezicht van het Oostindisch zeemagazijn Amsterdam. Minimale vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: H 32 x B 42 ...
Twee reproducties Klaas Bernink. 1913 - 1996. 1x Boerderij Erve Zwartkate Enschede. 1x Boortorens zoutindustrie Boekelo. Reproductie op papier. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.
Frans Erkelens, 1962. 1937 - 2016. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Gezicht op Joure Friesland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Anton Muller. Duitse School. Circa 1930. Landschap met visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Tjeerd Bottema. 1884 - 1978. Schaapskooi bij Ede. Ets op papier. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.