49. Juliveiling 2021

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen 1384
C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen

20 EUR

Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996 1385
Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996

325 EUR

Ongesigneerd, Herberg met middeleeuwse figuren 1386
Ongesigneerd, Herberg met middeleeuwse figuren

250 EUR

Ben Viegers, Riviergezicht 1387
Ben Viegers, Riviergezicht

120 EUR

Alphons Freijmuth, Animal 1388
Alphons Freijmuth, Animal
Startprijs 400 EUR
Alphons Freijmuth, Kijken 1389
Alphons Freijmuth, Kijken
Startprijs 400 EUR
Corneille, Figuratieve voorstelling 1390
Corneille, Figuratieve voorstelling

225 EUR

Gerriet Postma, Abstract 1391
Gerriet Postma, Abstract
Startprijs 200 EUR
Gerriet Postma, Mondriaan 1392
Gerriet Postma, Mondriaan

250 EUR

Gerriet Postma, Heilige stoel 1393
Gerriet Postma, Heilige stoel
Startprijs 200 EUR
Henk Lassche, Na de regen 1394
Henk Lassche, Na de regen
Startprijs 180 EUR
Henk Lassche, Ballade van het achterland 1395
Henk Lassche, Ballade van het achterland
Startprijs 350 EUR
Jerre Hakse, Ontwaken 1396
Jerre Hakse, Ontwaken
Startprijs 200 EUR
Jerre Hakse, Verrijzenis 1397
Jerre Hakse, Verrijzenis
Startprijs 200 EUR
Wim Izaks, De manke 1398
Wim Izaks, De manke

300 EUR