Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke bronzen Christus op basement, 1920 5072
Antieke bronzen Christus op basement, 1920
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen Christus figuur 5073
Bronzen Christus figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur 5074
Antiek bronzen figuur

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Stel antieke Franse figuren 5075
Stel antieke Franse figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Modern keramiek figuur 5076
Modern keramiek figuur

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot beelden, divers 5077
Lot beelden, divers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Art Deco presenteerschaal, 1925 5078
Art Deco presenteerschaal, 1925

Resultaat:

100 EUR

Houten figuur, Man met blaasinstrument 5079
Houten figuur, Man met blaasinstrument
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Twee bronzen figuren, Jockey's 5080
Twee bronzen figuren, Jockey's

Resultaat:

90 EUR

Eikenhout gestoken Madonna 5081
Eikenhout gestoken Madonna
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Twee torso's 5082
Twee torso's

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antiek Frans figuur 5083
Antiek Frans figuur

Resultaat:

150 EUR

Twee antieke figuren 5084
Twee antieke figuren
Startprijs 40 EUR
Albasten beeld, Vrouw met kind 5085
Albasten beeld, Vrouw met kind
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Houten figuur, Indische olifant 5086
Houten figuur, Indische olifant

Resultaat:

80 EUR

Bronzen figuur met ivoor, 1910 5087
Bronzen figuur met ivoor, 1910
Startprijs 720 EUR
Buste van terracotta 5088
Buste van terracotta
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Uil op tak 5089
Bronzen figuur, Uil op tak

Resultaat:

130 EUR

Bronzen soldaat, Emile Duhousset 5090
Bronzen soldaat, Emile Duhousset
Startprijs 550 EUR
Venetiaans carnaval figuur 5091
Venetiaans carnaval figuur
Startprijs 150 EUR
Antiek bronzen figuur, 1930 5092
Antiek bronzen figuur, 1930
Startprijs 350 EUR
Houten Heilige Petrus 5093
Houten Heilige Petrus
Startprijs 120 EUR
Bronzen beeld, Boeren jongen met handen in zak 5094
Bronzen beeld, Boeren jongen met handen in zak
Startprijs 250 EUR
18e Eeuws Italiaans Heilig figuur 5095
18e Eeuws Italiaans Heilig figuur
Startprijs 350 EUR