Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren gembercouvert 169
Zilveren gembercouvert
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Inktpot en pen met zilver 170
Inktpot en pen met zilver

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand 171
Zilveren bonbonmand

Resultaat:

100 EUR

Antiek reismes met zilver en barnsteen, 18e eeuw 172
Antiek reismes met zilver en barnsteen, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Zilveren beurs 173
Zilveren beurs

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren soepsleef 174
Zilveren soepsleef

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Zilveren serveerdelen 175
2 Zilveren serveerdelen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren bestekdelen, 6x 176
Zilveren bestekdelen, 6x

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren mandje met ramskoppen 177
Zilveren mandje met ramskoppen

Resultaat:

80 EUR

Couvert met zilver 178
Couvert met zilver
Startprijs 50 EUR
Kralenbeurs met zilveren beugel 179
Kralenbeurs met zilveren beugel
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Lot zilveren lepels + schaal 180
Lot zilveren lepels + schaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren gedenklepel 181
Zilveren gedenklepel

Resultaat:

50 EUR

2 Sigarenkokers met zilver 182
2 Sigarenkokers met zilver
Startprijs 120 EUR
Zilveren reukbol 183
Zilveren reukbol
Startprijs 80 EUR
Zilveren suikerstrooier 184
Zilveren suikerstrooier
Startprijs 140 EUR
Verkocht
2 Zilveren vleesvorkjes 185
2 Zilveren vleesvorkjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren couvert 186
Zilveren couvert

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Zilveren fluitje in de vorm van een draak 187
Zilveren fluitje in de vorm van een draak

Resultaat:

100 EUR

Zilveren druivenschaar 188
Zilveren druivenschaar
Startprijs 70 EUR
Zilveren kolomkandelaar 189
Zilveren kolomkandelaar
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Schildpad brillenkoker met goud 190
Schildpad brillenkoker met goud

Resultaat:

250 EUR

Paar zilveren broekstukken 191
Paar zilveren broekstukken
Startprijs 150 EUR
Zilveren gembercouvert 192
Zilveren gembercouvert
Startprijs 80 EUR