Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden armband met lapis lazuli 821
Gouden armband met lapis lazuli

Resultaat:

1.400 EUR

Zilveren broche emaille en parel 814
Zilveren broche emaille en parel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Kristallen koekjespot met zilver 124
Kristallen koekjespot met zilver

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie Chinese altaar figuren 7328
Drie Chinese altaar figuren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Gouden hanger met bloedkoraal 803
Gouden hanger met bloedkoraal

Resultaat:

200 EUR

IJs-glazen coupe met zilver 99
IJs-glazen coupe met zilver
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Vijf-delig Chinees kaststel 7321
Vijf-delig Chinees kaststel

Resultaat:

900 EUR

Chinese Kang Xi vaas 7319
Chinese Kang Xi vaas
Startprijs 500 EUR
Oude brandweerhelm 2727
Oude brandweerhelm
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Antieke haardset + kolenkit 2203
Antieke haardset + kolenkit

Resultaat:

60 EUR

Twee delen koperwerk 2201
Twee delen koperwerk
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese kopjes 7305
Vijf 18e eeuwse Chinese kopjes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren broche, bij met emaille en robijn. 780
Zilveren broche, bij met emaille en robijn.

Resultaat:

40 EUR

Zilveren choker met parel 778
Zilveren choker met parel
Startprijs 50 EUR
Zilveren cassette,  ca1780 83
Zilveren cassette, ca1780
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zilveren beker 81
Zilveren beker

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee zilveren schalen 76
Twee zilveren schalen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Tegeltafel + losse tegels 2178
Tegeltafel + losse tegels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren slavenband 773
Zilveren slavenband

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren cabaret schaal 26
Zilveren cabaret schaal

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese censer 7289
Chinese censer

Resultaat:

300 EUR

Chinese dekselkom 7287
Chinese dekselkom
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Kazak tapijt, 150 x 150 cm. 4513
Kazak tapijt, 150 x 150 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot diverse munten 2158
Lot diverse munten

Resultaat:

225 EUR