Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse Amsterdamse wandklok 3524
18e Eeuwse Amsterdamse wandklok
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Vuurvergulde pendule, Man met helm 3525
Vuurvergulde pendule, Man met helm

Resultaat:

850 EUR

Friese stoelklok 3526
Friese stoelklok
Startprijs 150 EUR
Antieke Franse pendule + vazen 3527
Antieke Franse pendule + vazen
Startprijs 180 EUR
Antieke Friese staartklok, 1830 3528
Antieke Friese staartklok, 1830
Startprijs 150 EUR
Antieke tafelklok, 1900 3529
Antieke tafelklok, 1900
Startprijs 500 EUR
Amsterdams staande klok 3530
Amsterdams staande klok
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Hermle tafelklok 3531
Hermle tafelklok

Resultaat:

80 EUR

Franse kolompendule, 1830 3532
Franse kolompendule, 1830
Startprijs 250 EUR
Antieke Franse pendule, 1870 3533
Antieke Franse pendule, 1870
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Antiek Frans klokkenstel, 1900 3534
Antiek Frans klokkenstel, 1900

Resultaat:

200 EUR

Antieke Duitse tafelklok, 1900 3535
Antieke Duitse tafelklok, 1900
Startprijs 100 EUR
Vuurvergulde pendule, Man met lyra 3536
Vuurvergulde pendule, Man met lyra
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Antieke Franse reiswekker 3537
Antieke Franse reiswekker

Resultaat:

350 EUR

A'damse school pendule, 1925 3538
A'damse school pendule, 1925
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zeldzame Engelse staande klok met planetarium, 1880 3539
Zeldzame Engelse staande klok met planetarium, 1880

Resultaat:

2.100 EUR

Verkocht
Oude zaagklok 3540
Oude zaagklok

Resultaat:

180 EUR

Friese stoelklok 3541
Friese stoelklok
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Twee scheepsklokken 3542
Twee scheepsklokken

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke nachtklok, 1890 3543
Antieke nachtklok, 1890

Resultaat:

275 EUR

Franse wandklok 3544
Franse wandklok
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Engelse bureauklok, 1900 3545
Engelse bureauklok, 1900

Resultaat:

80 EUR

Antieke Kienzle regulateur 3546
Antieke Kienzle regulateur
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Schwarzwalder pendule 3547
Schwarzwalder pendule

Resultaat:

590 EUR