Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Resultaat: 2.250 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant
Resultaat: 2.250 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie langs waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jan Altink, havengezicht met boten
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Altink. 1885 - 1971. havengezicht met boten. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. Met expertise rapport. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 1.750 EUR

H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Rotterdams havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 60,5 cm. In goede staat.

Albertus Verhoesen, Hollands landschap
Resultaat: 1.700 EUR

Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Hollands landschap met knotwilg, koeien en boerderij in de verte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant
Resultaat: 1.100 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

W. de Zwart, Landschap
Resultaat: 1.000 EUR

W. de Zwart. 1867 - 1957. Haagse School. Landschap. Paneel gescheurd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In redelijke staat.

Blok van de Velden, Wilde bloemen
Resultaat: 900 EUR

Blok van de Velden. 1919 -1980. Texel 1951. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J. Mankes, zilver wiandotte
Resultaat: 900 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kip. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 19 x B 14,5 cm. In goede staat.

H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark
Resultaat: 800 EUR

Hendrik Valkenburg. 1826 - 1896. Wintergezicht op Oosterpark. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.

Russisch drie-luik ikoon
Resultaat: 750 EUR

Russisch drie-luik ikoon. Midden: feestdagen ikoon, met centraal opstanding. Midden boven: de engelen bij Abraham - rechts: moeder Gods alle lijdenden + drie mannelijke heiligen. Links: moeder Gods ni...

9x Lithografie, Serie Che Guevara
Resultaat: 750 EUR

Negen lithografieën in map. Serie Che Guevara. Naar Andy Warhol. Screen prints op papier. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 700 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Rotterdams havengezicht met dukdalf en schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Herman Bogman, Stadsgezicht
Resultaat: 700 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boerderij met waterpartij
Resultaat: 650 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met waterpartij, boerin en kippen. Bijzonder mooi werk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Henry Schouten, Landschap met koeien
Resultaat: 650 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Resultaat: 650 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven. Vaas met bloemen en Perzisch kleed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in taveerne
Resultaat: 600 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollandse School. Figuren in taveerne. Oudere restauratie. Afmeting: H 53 x B 61 cm. In goede staat.

J.C. Klinkenberg, Gracht Amsterdam
Resultaat: 550 EUR

J.C. Klinkenberg. 1852 - 1924. Gracht Amsterdam. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

A. de la Riviere, Rotterdams markt
Resultaat: 550 EUR

A. de la Riviere. 1857 - 1941. Rotterdamse markt met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.

S. Wijnhoven, Winters riviergezicht
Resultaat: 550 EUR

S. Wijnhoven. 1898 - 1969. Winters riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

H.H. op der Heijde, Hollands havengezicht
Resultaat: 550 EUR

H.H. op der Heijde, 1852. 1813 - 1857. Hollands havengezicht met vele boten en figuren. Oudere bedoeking nog vuil. Afmeting: H 53 x B 69 cm. In goede staat.

T. van Leent, Herberg met figuren bij kaarslicht
Resultaat: 500 EUR

T. van Leent. 1807 - 1882. Herberg interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.

J.H. Weissenbruch, Hollands riviergezicht met windmolens
Resultaat: 500 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Hollands riviergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.